Związał pysk szczeniaka opaską zaciskową by nie szczekał. Wrzucił do internetu by dostać serduszka

Oceń:
06.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W tym artykule poruszamy historię pewnego potwora, który związał pysk szczeniaka opaską zaciskową tylko dlatego, że za dużo szczekał…

Ten biedny szczeniak należy do kobiety, której chłopak nie mógł znieść szczekania malucha. Po tym, w jaki sposób ten potwór potraktował tego psa jestem w stanie sobie wyobrazić, że szczeniak szczekał, aby uświadomić swojej właścicielce, że związała się ze złym człowiekiem. Psy mają silny instynkt, który pozwala im rozpoznać dobro w człowieku.

Mężczyzna mieszka w stanie Oregon, w Stanach Zjednoczonych. W napadzie złości postanowił związać pysk psa za pomocą opaski zaciskowej. Jak możecie zobaczyć na okropnym zdjęciu zamieszczonym poniżej, opaska jest zaciśnięta bardzo mocno. Nie mam żadnych wątpliwości, że psiaka musiało to bardzo boleć.

Straszne w tej całej sytuacji jest także to, że potwór nie widział nic złego w swoim zachowaniu. Świadczy o tym fakt, że nie miał oporów, aby udostępnić zdjęcie w internecie.

To straszne zdjęcie bardzo szybko zaczęło rozprzestrzeniać się w sieci, a ludzie nie żałowali ostrych komentarzy pod adresem oprawcy.

To był tylko żart? Autor zdjęcia opublikował je wraz z następującym opisem: “Gdy masz dość (niecenzuralne słowo) szczekania!!!!!”

Gdy ludzie zaczęli komentować zdjęcie, osoba, która je opublikowała odpowiedziała na nie: „śmiech” i zarzekała się, że to tylko żart, czytamy w artykule Register Guard.

Autor zdjęcia nie spodziewał się takiej reakcji internetu i wkrótce po ogromnej fali krytyki usunął swój profil na portalu Facebook. Policja z Linn County, gdzie mieszka potwór, poinformowała o rozpoczęciu w tej sprawie dochodzenia.

Niestety na razie nie wiadomo jakie są efekty śledztwa i jak czuje się biedny szczeniak. Mamy nadzieję, że nic mu nie jest i przede wszystkim, że oprawca nie ma już z nim żadnego kontaktu.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Ten Border Colie zawładnie Waszym...
  więcej
 • więcej
  Suczkę ŁATKĘ wyrzucili w dwóch wo...
  więcej
 • więcej
  Znaleźli chorego i wychudzonego k...
  więcej
 • więcej
  Mały chłopiec cierpiał w szpitalu...
  więcej
 • więcej
  Każdy kto spojrzał w oczy temu ko...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli te psy były bliski...
  więcej
 • więcej
  To ludzie doprowadzili do tak tra...
  więcej
 • więcej
  Nie pozwoli kotu wejść do domu. T...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x