Zostawili psa husky i wyjechali do pracy. Pies zamieszkał na ulicy. To co stało się z nim jest

Oceń:
26.02.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Została znaleziona w takim stanie. Była tak chuda, że można było policzyć wszystkie jej żebra

Wielu ludzi i zwierząt cierpi z powodu zaniedbania, a ból ten często widać po ich wyglądzie zewnętrznym. Czasami wystarczy jedynie odrobina miłości, aby całkowicie odmienić czyjeś życie. Poniżej poznasz historią psa rasy husky, który otrzymał od życia drugą szansę. Czworonóg zmienił się nie do poznania!

Luna to suczka rasy husky, która została pozostawiona na pastwę losu. Żyła na ulicy i nie mała nikogo, kto by się nią zaopiekował. Czworonóg był wychudzony i niedożywiony. Luna była tak chuda, że można było policzyć wszystkie jej żebra.

Luna została odnaleziona przez użytkownika Imgur BittersweetSymphony, który postanowił się nią zaopiekować. Luna nie była pierwszym psem, któremu pomógł mężczyzna.

Ten Dobry Samarytanin karmił Lunę i pomagał ją uleczyć. “Była bardzo chuda, a do tego borykała się z chorobą skóry.” – napisał. Piękne kolorowe oczy psa pokazywały ratownikowi, że Luna już niedługo przekształci się w przepięknego czworonoga.

Z biegiem czasu Luna zaczęła przybierać na wadze, a jej sierść zaczynała odrastać.  “To było niesamowite, kiedy patrzyłem, jak Luna stopniowo odzyskuje zdrowie.”

Po 8 miesiącach Luna przeszła niesamowitą transformację. Wygląda zupełnie inaczej niż w dniu, w którym została znaleziona! W końcu waży, tyle ile powinien ważyć dorosły husky.

Dzięki uprzejmości obcej osoby, Luna otrzymała drugą szansę na życie i w końcu jest szczęśliwa. Oby więcej takich ludzi!

Teraz Luna może liczyć na lepsze życie!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x