Znaleźli na ulicy rannego psa bez oczu. Krwawił. Kiedy dowiesz się jak to się stało będziesz płaka

Oceń:
28.06.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Gdy ratownicy przechadzali się ulicami jednego z miast Albanii, ujrzeli wyjątkowo przerażający widok. 8-letni pies o imieniu Hero leżał pod samochodem.

Czworonóg nie miał oczu i wyglądało to tak, jakby niedawno ktoś mu je wyciął. Biedny zwierzak zniósł wiele okrucieństwa i bólu, ale nadal ufał ludziom, którzy chcieli mu pomóc.

Ratownicy przewieźli psa do Blind Dog Rescue UK. To organizacja charytatywna specjalizująca się w pomocy niewidomym i częściowo niewidomym psom w Europie. Nie ma słów, które opisywałyby, jak personel czuł się, gdy zobaczył Hero. Biedny pies przeszedł przez coś wyjątkowo okrutnego. Wolontariusze znaleźli czworonogowi dom zastępczy, w którym ma zostać tak długo, aż wróci do pełnego zdrowia.

„Po zwalczeniu infekcji, zszyto mu oczy. Niestety to nie był jedyny problem, z jakim zmagał się Hero.” – powiedzieli ratownicy.

Problemy psa jeszcze się nie skończyły. Po zbadaniu przez weterynarza, okazało się, że Hero ma guza nowotworowego, który wymagał leczenia. Aby poddać psa chemioterapii, należało jednak najpierw poczekać, aż pies stanie się silniejszy. Rodzina zastępcza cały czas była zachwycona tym, jak słodki i kochający Hero był po tym wszystkim, co przeszedł. „On jest najmilszym i najbardziej kochającym psem, jakiego można sobie wyobrazić. Trudno nam uwierzyć, że nawet po całym straszliwym bólu i cierpieniu, przez jakie przeszedł, nadal chce przebywać z ludźmi. To naprawdę wspaniały zwierzak.” – przyznali tymczasowi opiekunowie psa.

Hero już wkrótce zostanie poddany chemioterapii. Na szczęście prognozy dotyczące dalszego leczenia są dobre. Będzie jednak ono bardzo kosztowne – jego cena wynosi ok. 490$ tygodniowo. Na szczęście dobrzy ludzie cały czas wpłacają darowizny, aby pomóc psu w całkowitym powrocie do zdrowia. Dużo osób kibicuje Hero i życzy mu wszystkiego najlepszego.

„Może i stracił oczy, ale nie przeszkadza mu to w byciu szczęśliwym. Ten pies naprawdę wiele przeszedł, a mimo to nadal ma wyjątkowo przyjazną osobowość. On cieszy się, że w końcu jest bezpieczny. Nigdy więcej nie zazna krzywdy ze strony człowieka. Gdy całkowicie go wyleczymy, zostanie przekazany do adopcji. Hero zasługuje na wszystko co najlepsze.” – przyznali ratownicy.

Ratownicy mają również nadzieję, że szybko uda się znaleźć osobę, która skrzywdziła Hero. „Ten człowiek musi zostać postawiony przed sądem oraz odpowiedzieć za swój czyn. To, co zrobił temu biednemu psu, jest niewybaczalne. Żadne zwierzę nie zasługuje na cierpienie. Psy ufają i kochają bezwarunkowo, a często w zamian otrzymują taką krzywdę. Naprawdę ciężko to zrozumieć.”

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Chciał zgwałcić 6-letnią dziewczy...
  więcej
 • więcej
  Chcieli adoptować małą chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Właściciel postanowił uśpić tego...
  więcej
 • więcej
  Przykuty łańcuchem i owinięty taś...
  więcej
 • więcej
  Dziki szał psa kiedy ponownie zob...
  więcej
 • więcej
  Wracali z zakupów. Pies zajmował...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x