Zamówił kawę a potem umyślnie przejechał psa leżącego na stacji benzynowej. Pies walczy o życie

Oceń:
24.07.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

OTOZ Animals Zielona Góra zaopiekował się psem, który został umyślnie przejechany przez kierowcę busa. Pies ma liczne obrażenia i połamaną miednicę. Walczy o życie.

Tak relacjonuje całą historię OTOZ Animals Zielona Góra.

„Ciężko nam cokolwiek napisać. Kilka dni temu doszło do tragedii. Mężczyzna z premedytacją przejeżdża po psie dużym samochodem transportowym. Chwilę wcześniej na nagraniu widać jak przechodzi dwukrotnie obok swej przyszłej ofiary, co wyklucza w naszej opinii, nieświadome działanie. Psiak został przewieziony do lecznicy w Zielonej Górze, ma m.in. połamaną miednicę. Jej stan jest poważny, jednak musi przejść natychmiast operację, ponieważ zaczynają się tworzyć zrosty.

Jeśli przeżyje operację, czeka ją w przyszłości jeszcze przez długi czas opieka weterynaryjna oraz rehabilitacja. Właściciel pojazdu dzwonił do nas i delikatnie mówiąc - nie wyraża skruchy, a jedynie martwi się o reputację firmy. Całe zdarzenie nagrano w Nowej Soli. Bardzo prosimy Was prosimy o pomoc. Molly przeżyła najgorsze. Doświadczyła największego okrucieństwa. Nie pozwólmy jej przegrać powrotu do zdrowia... życia.

OTOZ Animals Zielona Góra jest w kontakcie z właścicielką psa, która złożyła już zawiadomienie o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa. Za jej pośrednictwem OTOZ Animals Zielona Góra przystąpi do sprawy karnej w charakterze strony pokrzywdzonej. Zrobimy wszystko, by sprawcę spotkała adekwatna kara.

Udostępniając pomagasz.

Możesz pomóc wspierając leczenie psa. Zobacz tutaj.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Tak słodkich SZCZENIAKÓW owczarka...
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Przywiązał psa za karę do samocho...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x