Zamknęli psa husky w bagażniku na słońcu i poszli coś zjeść. Pies wył i płakał. To co stało się

Oceń:
12.08.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W miniony weekend policjanci otrzymali zgłoszenie na numer alarmowy o zamkniętym w bagażniku psie. Husky był na skraju wycieńczenia, gdy został wyciągnięty z zostawionego na pełnym słońcu auta.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o zamkniętym w pojeździe zwierzęciu udali się na parking, na którym znajdywało się auto.

Gdy zajrzeli przez tylną szybę, zauważali psa leżącego obok miski, w której nie było ani kropli wody. Z lekko uchylonego okna, wydobywało się gorące powietrze. Policjanci zdecydowali się wybić szybę, bo zwierzę było na skraju wyczerpania. Wyciągnęli psa rasy husky z bagażnika i podali mu szybko wodę. Pracownik lokalnego schroniska ocenił stan zdrowia zwierzęcia i zabrał je do azylu w Chorzowie.

Właściciele oświadczyli, że nie widzą w swoim zachowaniu niczego niewłaściwego. Byli zaskoczeni interwencją policji. Teraz za nieodpowiedzialne zachowanie grozi im kara nawet do 3 lat więzienia.

Pozostawiony w rozgrzanym aucie pies był narażony na śmierć. Gdyby nie policjanci ze Świętochłowic husky zapewne by nie przeżył, ponieważ jego właściciele poszli do lokalu gastronomicznego i mogli jeszcze długo nie wrócić do samochodu.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Jak nauczyć szczeniaka HUSKY WYĆ?...
  więcej
 • więcej
  Agresywny kot zaatakował 7 pit bu...
  więcej
 • więcej
  Polak skatował psa tak mocno że m...
  więcej
 • więcej
  Tego wilkora porzucono w schronis...
  więcej
 • więcej
  Rannego psa zrzucili łopatą z sam...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x