Wzięli owczarka niemieckiego ze schroniska. Ten poświęcił życie i uratował dwoje malutkich dzieci Oj

Oceń:
06.12.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Psy potrafią zaskakiwać jak nikt inny na świecie. Mam tu na myśli zarówno to, jak zaskakująco potrafią się uczyć nowych rzeczy, jak i to jak bardzo potrafią okazywać uczucia.

Czasami ich pomoc może uratować komuś życie. Dom tej rodziny bardzo szybko opanowały płomienie i dlatego strażacy wiedzieli, że muszą reagować szybko, aby uratować uwięzione w domu dzieci. Wtedy do akcji wkroczył owczarek niemiecki o imieniu Maxx. Psy już wielokrotnie udowadniały, że są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Czasami okazuje się, że ich przyjaźń może decydować o dalszym życiu.

Pewnego dnia los rodziny Fraserów zmienił się o 180 stopni. Nagle ich sąsiedzi usłyszeli wybuch – gdy wyjrzeli przez okno, aby zobaczyć co się stało, zauważyli, że tył domu Fraserów zaczęły ogarniać płomienie.

Sąsiedzi, Chip i jego syn Andrew, natychmiast zawiadomili straż pożarną. Zanim pojawili się strażacy, Brett i Margo opuścili płonący dom. Niestety wewnątrz uwięziona została dwójka ich dzieci, w wieku 2 i 4 lat. Strażacy wiedzieli, że muszą działać szybko. Niestety gęsty dym nie ułatwiał im zadania. Wtedy do akcji wkroczył owczarek niemiecki Maxx.

Pies bez zastanowienia wbiegł do płonącego domu, a za nim podążyli strażacy. Pies zaprowadził ich prosto do pokoju dzieci, dzięki czemu strażacy mogli je wyprowadzić na zewnątrz. Wszyscy członkowie rodziny, wraz z Maxxem, zostali przetransportowani do szpitala. Pomimo wielkiego dramatu, nikomu z rodziny nie stało się nic złego.

Maxx jest prawdziwym bohaterem. Bez kalkulowania wbiegł do płonącego domu, aby ratować członków własnej rodziny. Maxx zaryzykował życie, aby pokazać, że nie ma dla niego nic cenniejszego niż jego najbliżsi.

 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x