Wziął owczarka niemieckiego ze schroniska a ten poświęcił życie i uratował go. Okropne.

Oceń:
28.02.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Owczarek niemiecki chroni nastolatka przed włamywaczami i zostaje postrzelony

Javier Mercado mieszka w amerykańskim mieście Des Moines. W zeszłą środę usłyszał, jak przed domem zatrzymuje się samochód. Chwilę później usłyszał brzęk tłuczonego szkła. Było to włamanie!

Kiro 7 podaje, że Javier szybko ukrył się w szafie i natychmiast zadzwonił po pomoc. Był w domu sam z psem Rexem. Rex nie miał jednak zamiaru się chować i postanowił chronić właściciela. Czworonóg zbiegł na dół, aby zmierzyć się z włamywaczami. Włamywacze zaczęli go bić. Pies pobiegł z powrotem na górę, a oni dalej rabowali dom. Gdy zbliżyli się do kryjówki Javiera, instynkty Rexa ponownie wzięły górę.

Owczarek niemiecki zaatakował włamywaczy i został postrzelony cztery razy. Kule trafiły w jego szyję, nogę i kolano. Włamywacze uciekli, gdy usłyszeli syreny policyjne. Rodzina chłopaka założyła kampanię GoFundMe dla Rexa. Na szczęście w ciągu czterech dni zebrano ponad pięciokrotnie więcej, niż ustalono! Pies został zoperowany i może zacząć rehabilitację.

Poniżej możesz zobaczyć Rexa wychodzącego ze szpitala z właścicielem. Życzymy bohaterowi szybkiej i bezproblemowej rehabilitacji!

'Hero dog' Rex goes home from hospital

2-year-old 'hero dog' Rex is out of surgery and left the hospital today. ❤ When burglars broke into a Des Moines home this week, a teen hid in a closet and held on to his dog. But Rex — out of "unconditional love" — ran downstairs to protect the teen, taking bullets for him. kiro.tv/RexHeroDog

Opublikowany przez KIRO 7 News na 25 lutego 2018

 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x