Wystawili szczeniaka na balkon bo pogryzł meble. Pies przeraźliwie piszczał z zimna. Okrutne.

Oceń:
13.04.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Strażacy uratowali szczeniaka rasy amstaff, który przeraźliwie piszczał pozostawiony sam na balkonie. Mieszkańcy osiedla zaalarmowali też policję w Malborku i stowarzyszenie miłośników zwierząt – podaje Radio Gdańsk.

Suczka miała przebywać na balkonie od godz. 6 rano, czyli ok. 6 godzin. Dopiero około południa po piszczącego psiaka przyjechała policja, straż pożarna oraz członkowie Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS.

Suczka ponoć obgryzała meble. Miała też uprzykrzać życie dwóm innym psom znajdującym się w mieszkaniu. Więc ją odseparowano. Pies był w zbyt ciasnym kagańcu. Właściciele założyli go tak mocno, że strażakom trudno było go później zdjąć.

Właściciele zdawali sobie sprawę, że nie radzą sobie ze szczeniakiem. Wystawili ogłoszenie o sprzedaży suczki w portalach aukcyjnych. Teraz sprawa trafiła na policję. Przesłuchano już pierwszych świadków.

Suczka ma zaledwie 3 miesiące i obecnie przebywa w domu tymczasowym. Członkowie stowarzyszenia szukają dla niej nowego właściciela.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x