Wyrzucili suczkę z domu. Ta wróciła a właściciele wykopali ją ponownie. Suczka płakała.

Oceń:
23.01.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Po przeprowadzce rodzina oddała ją nowemu właścicielowi. Pewnego dnia suczka ucieka z domu

Kiedy rodzina psa o imieniu Cathleen przeprowadziła się, właściciele nie mogli zatrzymać czworonoga. Zwierzak został wysłany do nowego właściciela, którego dom znajdował się ok. 30 km dalej. 6-letnia Cathleen mieszkała ze swoją rodziną od małego i bardzo tęskniła za swoimi właścicielami. Suczka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Pewnego dnia Cathleen po prostu wyszła ze swojego nowego podwórka i ruszyła w drogę. Postanowiła wrócić do swojej ukochanej rodziny.

“Zauważyliśmy, że włóczyła się po okolicy, w której kiedyś mieszkała. Najwyraźniej szukała swojej starej rodziny. Niestety jej dawni właściciele nie podzielali tej samej lojalności, jaką ta suczka miała dla nich.” – powiedziała Marta Mattingly z Seminole Humane Society.

Cathleen została zwrócona swojemu nowemu właścicielowi. Czworonóg tak bardzo chciał znaleźć swoją starą rodzinę, że kilka dni później znów zrobił to samo.

“Za pierwszym razem po prostu sprowadziliśmy ją z powrotem do domu nowego właściciela. Za drugim razem stwierdziliśmy, że bezpieczniej będzie, jeżeli znajdziemy jej dom, który znajduje się nieco dalej.” – powiedziała Mattingly.

Cathleen została przyjęta do schroniska, w którym miała poczekać, aż ktoś ją zaadoptuje. Szybko skradła serca wolontariuszy, a liczba chętnych na przygarnięcie psa zwiększała się z każdym dniem.

“Otrzymywaliśmy telefony z całego kraju. Cathleen jest naprawdę cudowna – bardzo posłuszna, dobrze dogaduje się z innymi psami i kocha wszystkich ludzi. Jest wyluzowaną, naprawdę dobrą dziewczyną.” – opowiada Mattingly.

Cathleen została zaadoptowana przez rodzinę mieszkającą w Teksasie. W swoim nowym domu będzie miała czworo psiego rodzeństwa, z którym będzie mogła się bawić. Najważniejsze jednak, że duża posesja jest ogrodzona i odpowiednio zabezpieczona. Mattingly jest pewna, że Cathleen pokocha swój nowy dom.

“To było naprawdę fenomenalne, ile osób skłonnych było przejechać setki kilometrów, by ją adoptować. Otrzymaliśmy wiele aplikacji z całego świata, ale mamy tylko jedną Cathleen. W końcu znalazła idealną rodzinę.” – dodała Mattingly.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Kiedy matka położyła noworodka ob...
  więcej
 • więcej
  Psy potrafią czytać w myślach lud...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Tego psa wyrzucono z policji za n...
  więcej
 • więcej
  Przywiązał łańcuchem ciężarną suc...
  więcej
 • więcej
  Jadąc na wakacje przywiązali psa...
  więcej
 • więcej
  To co ten szczeniak golden retrie...
  więcej
 • więcej
  Tego szczeniaka z 6 łapami chcian...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x