Wyrzucili psa na ulicę bo miał 21 kilowego guza. W ten sposób pozbyli się problemu.

Oceń:
21.06.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Valerie Schomburg podczas spaceru w Kalifornii, otrzymała niepokojący telefon. Wezwanie do psa, który znajduje się na plaży i prawdopodobnie został wyrzucony przez właścicieli, którzy nie mieli ochoty dłużej się zajmować schorowanym zwierzęciem.

Gdy Valerie w końcu dociera na miejsce, nie może uwierzyć, że Henry (tak został później nazwany pies) jest w takim stanie. 8-letnie zwierzę ma na ciele ogromnego guza, który uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Zapewne choroba była powodem tego, że dla psa już nie było miejsca w domu…

Golden Retriever każdego dnia odczuwał ciężar choroby. Musiał dźwigać 21-kilogramowego guza…. Nikt nie wie nawet, jak długo to trwało.

Większość weterynarzy, z którymi kontaktowała się Valerie, nie widziało tak dużego guza. Niewielu także chciało podjąć się operacji, ponieważ pies miał swoje lata i istniało ryzyko powikłań podczas zabiegu.

Na szczęście trafił się lekarz z ogromnym sercem i nadzieją, który zdecydował się pozbyć 21-kilogramowego guza z ciała Henriego. Operacja została sfinansowana z datków. Dziś Henry ma się dobrze i z dnia na dzień staje się coraz silniejszy. Lekarze jeszcze nie wiedzą, czy guz był złośliwy. Pies w ciągu kilku tygodni będzie mógł już trafić do nowego właściciela.

Nie ustalono także, do kogo wcześniej Henry należał. Niezależnie od tego, gdzie mieszkał kiedyś, dziś jest już po operacji i czeka na kochający i spokojny dom.

Obejrzyj film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Zrezygnowany i ciężko ranny pies...
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Pies leżał...
  więcej
 • więcej
  PSY to najlepsze nianie dla BOBAS...
  więcej
 • więcej
  Matka na sekundę niemowlę z kotem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x