Wrzucił szczeniaki do pudełka z napisem Zastrzel mnie. To co stało się później jest okropne!

Oceń:
09.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

To straszne do czego zdolni są niektórzy ludzie! Potrafią wyrządzić krzywdę bezbronnym istotom w najgorszy możliwy sposób nie mając przy tym żadnych skrupułów. Ta historia jest tego dowodem…

Pewna para podczas spaceru po lesie w Teksasie, natknęła się na zamknięte pudełko z napisem „zastrzel mnie”. To już wzbudzało podejrzenia, jednak gdy zajrzeli do środka, byli w jeszcze większym SZOKU! W boxie znajdowało się 6 wygłodzonych, małych szczeniąt.

Para wiedziała, że natychmiast muszą dostarczyć je do organizacji założonej przez Karen Rene’e, która zapewnia pomoc bezdomnym pieskom.

Szczeniaki miały zaledwie miesiąc, a już potrzebowały opieki medycznej. Były niedożywione. Jeden z nich miał zainfekowaną twarz, ponieważ obgryzał ogon drugiego psiaka.

Ze względu na swoją silną naturę i wolę walki dostały specjalne imiona: Ares, Apollo, Afrodyta, Atena, Atlas i Hera.

Niestety, pomimo pierwszych oznak poprawy zdrowia, Atena, Afrodyta i Ares doznali poważnej infekcji. Jakiś czas później Atena i Afrodyta odeszły z tego świata… Wolontariusze obiecali zrobić co w ich mocy, aby uchronić pozostałe zwierzaki. Wszystko wskazuje na to, że im się udało. Reszta psiaków rozwija się w pełni zdrowo. Czworonogi wkrótce zaczęły przyjaźnić się z córką Rene’e, Blakeleigh, która cierpi na stwardnienie rozsiane i jest niewidoma.

Obecnie pieski szukają nowych domów, ponieważ rodzina Rene nie jest w stanie utrzymać ich wszystkich. Dzisiaj zwierzaki są silniejsze i szczęśliwsze niż kiedykolwiek wcześniej, a po tym co przeżyły, bez wątpienia należy im się miejsce wśród kochających i dbających o ich zdrowie rodzin.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x