Wracali z zakupów. Pies zajmował dużo miejsca więc zawiązali go do torby i wyrzucili przez okno.Oj

Oceń:
13.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Każdy wie, że – niestety, wiele zwierząt cierpi na świecie. Są wykorzystywane w złych celach, maltretowane i żyją w nieludzkich warunkach. Na szczęście są jednak ludzie, którzy każdego dnia walczą o to, by skończyć z tymi praktykami.

Innym dobrym przypadkiem są uważni obywatele. Wade Shapp jest jednym z nich. Pewnej niedzieli jechał do domu z żoną. Wracali z kościoła, gdy nagle Wade zauważył przy drodze coś, co sprawiło, że natychmiast się zatrzymał.

”Jechaliśmy do domu wiejską drogą, spojrzałem na łąkę i zobaczyłem głowę psa. Na wsi często widzi się psy z farm, które biegają po okolicy, ale widziałem, że pies się nie rusza, był w torbie. Pomyślałem, ‘hej, to nie ma sensu’,” Wade Shapp, mieszkaniec Princeton w Teksasie. Pies został zamknięty w torbie po pokarmie i porzucony. Wade i jego żona kochają psy, więc natychmiast zareagowali. Para twierdzi, że widać było, że zostało to zrobione celowo. Pies nie mógł się ruszać.

Małżeństwo nie miało przy sobie noża, aby uwolnić psa, więc ostatecznie użyli kluczy. Owinęli go kurtką i zabrali do domu. Pies dostał imię Bubba. Bubba wydawał się być wdzięczny za ratunek, ale początkowo był przestraszony i drżał ze strachu. Nic dziwnego po tym, co przeszedł. Na szczęście szybko zaufał Shappsom. Bubbę umieszczono w wolnej klatce kennel. W domu, pies dostał jedzenie i został wykąpany, ponieważ śmierdział moczem. Nie wiadomo, jak długo był zamknięty w torbie. Nie chcemy nawet o tym myśleć, najważniejsze, że został uratowany. Następnego dnia Shappsowie zabrali Bubbę do weterynarza. Tam, historia psa okazała się być jeszcze smutniejsza. Pies miał ranę postrzałową w tylnej nodze, więc otrzymał odpowiednie leki.

 

Wade był zaskoczony, że tego nie zauważył. Co więcej, w torbie, w której znaleziono czworonoga nie było krwi. Ktoś próbował pewnie zastrzelić psa, ale nie udało mu się, więc porzucił go w torbie. Co za potwór!

Dallas DogRRR, miejscowa organizacja pomagająca zwierzętom, pomoże znaleźć Bubbie nowy dom. Shappsowie są teraz rodziną tymczasową. Nie trzeba się jednak śpieszyć, bo zapewnią Bubbie dom pełen miłości do czasu, aż pies wyzdrowieje.

Bubba zaprzyjaźnił się też z innym psami rodziny Wade’a. Cieszymy się, że Bubba został uratowany! Liczy się każde zwierzęce życie. Ludziom, którzy pomagają zwierzakom należy się ogromny szacunek. Podziel się tą historią ze znajomymi i rodziną na Facebooku, jeśli się z tym zgadzasz!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x