Właściciele znęcali się i głodzili tego owczarka. To w jakim był stanie przeraziło weterynarza.

Oceń:
03.11.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Właściciele ją zagłodzili i nie przejmowali się jej złym stanem. Saba cały czas walczy o życie!

Saba to 10-letni owczarek niemiecki, który w wielkim stopniu ucierpiał przez człowieka. Suczka przez wiele lat żyła w kojcu. Kiedy zachorowała, nikt nie przejął się jej stanem. Czworonóg cały czas walczy o życie. Może przeżyć tylko dzięki naszej pomocy. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Saba przez wiele lat mieszkała w kojcu, wiernie pilnując posesji. Gdy zachorowała, nikt nie przejął się jej stanem. Nie miała żadnej szansy na jakąkolwiek pomoc medyczną.

Suczka wraz z kagańcem ważyła zaledwie 13 kg. Była tak wychudzona, że można by policzyć wszystkie jej kości. W stanie agonalnym Saba trafiła do siedziby Fundacji Znajdki.

Suczka trafiła do lecznicy z temperaturą 34 stopni C. Była tak odwodniona, że weterynarze nie byli w stanie pobrać krwi do badań. Na jej ciele znajdują się dwa guzy – jeden na łapce, a drugi na sutku.

Pies otrzymał kroplówkę i został ogrzany. Aktualnie cały czas prowadzona jest diagnostyka. Niestety Saba jest w tak złym stanie, że nie ma pewności, czy przeżyje. Wolontariusze przyznają, że zrobią wszystko, aby ją uratować.

Sprawa znęcania się nad Sabą została zgłoszona na policję. Kiedy uzyskane zostaną dokładne wynik badań psa, do prokuratury zostanie skierowany wniosek przeciwko byłemu właścicielowi.

Na chwilę obecną koszt ratowania życia Saby to ok. 1200 zł, ale z każdym dniem ta kwota rośnie. Dopóki jej stan się nie ustabilizuje i nie przybierze na wadze, lekarze nie podejmą się usunięcia guzów – sunia mogłaby się nie wybudzić z narkozy.

“Z każdym dniem koszt leczenia Saby rośnie, prosimy o pomoc w ratowaniu jej życia. Chcemy dać jej szansę na nowe życie u boku człowieka, prawdziwe psie życie na które zasłużyła.” – przyznają wolontariusze.

Każdy, kto chciałby pomóc Sabie w powrocie do zdrowia, może wesprzeć jej leczenie, wpłacając dowolną kwotę na konto:

FUNDACJA ZNAJDKI

Krusze 132 05-240 Tłuszcz

Bank PEKAO S.A. konto: 91 1240 1082 1111 0010 4867 8484

dla przelewów zagranicznych: IBAN: PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484

BIC: PKOPPLPW

albo PAYPAL przytulisko.jb@o2.pl

z dopiskiem: SABA

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  Franek kundelek miał zdechnąć z g...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x