Właściciel głodził ciężarną suczkę a kiedy ta urodziła wyrzucił ją. Szczeniaki nie miały szans.

Oceń:
14.11.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Nikt nie ma pewności, jak wyglądało życie suczki Melody, zanim wyrzucono ją na bruk. Jej stan zdrowia sugerował jednak, że wcześniejszy właściciel bardzo ją zaniedbał. Suczka była wychudzona i głodna. Melody miała jednak powód by żyć – jej dzieci.

Melody i jej dzieci trafiły do schroniska. Suczka była bardzo wychudzona. Mimo że sama miała niedowagę, to robiła wszystko, aby jej 10 szczeniaków było dobrze odżywione. Suczka bardzo martwiła się o swoje dzieci.

O Melody dowiedziała się założycielka organizacji Dallas DogRRR – Rescue.Rehab.Reform. Gdy Patti Dawson usłyszała o smutnym losie Melody, wiedziała, że musi wkroczyć, by jej pomóc.

„Moja przyjaciółka, która pracuje w schronisku, przysłała mi jej zdjęcie. Gdy zobaczyłam smutne oczka tej suczki, to nie mogłam przestać o niej myśleć. Mimo swojego stanu ona miała niesamowitą wolę walki, a wszystko robiła dla swoich szczeniąt. Wiedziałam, że muszę pomóc.” – mówi Patti Dawson.

Kobieta zaczęła szukać dla suczki i jej dzieci domu zastępczego. „Wiedziałam, że jeśli nie wyciągnę ich ze schroniska, to pewnie zostaną uśpione. Założyłam więc specjalną grupę na Facebooku i zaczęłam szukać dla nich domu tymczasowego.”

Misja zakończyła się sukcesem. Cała rodzina została przeniesiona do domu zastępczego.

Od tego momentu, sprawy nabrały zupełnie nowego toku. Melody zdała sobie sprawę, że ona i jej szczenięta w końcu są bezpieczne. Dzięki temu bardzo się rozluźniła.

„Od czasu zamieszkania w domu, Melody przybiera na wadze, a jej szczeniaki dobrze się rozwijają. Suczka przystosowuje się też do nowego życia.”

Gdy wszystkie psiaki będą gotowe, zostaną przekazane do adopcji

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x