Właściciel codziennie wiesza swojego psa na łańcuchu a ten przeżywa katusze. Coś okropnego.

Oceń:
02.07.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W ostatnim czasie do sieci wypłynęły szokujące materiały ukazujące, jak ktoś przykuł psa do ściany przed domem na bardzo krótkim łańcuchu. Przerażony czworonóg siedział na pełnym słońcu i się dusił. Sytuacja miała miejsce na Filipinach. Wszystko zauważył sąsiad, który nakręcił krótki filmik oraz zrobił zdjęcia. Miał nadzieję, że dzięki temu jego okrutnego sąsiada dosięgnie ręka sprawiedliwości.

Pies cały czas dyszał, ponieważ był zmuszony siedzieć w słońcu. Był całkowicie bezradny, ponieważ samodzielnie nie mógł się uwolnić.

Zszokowana kobieta, która przechodziła obok, próbowała zwrócić uwagę właścicielowi, aby uwolnił czworonoga. Mężczyzna jednak zupełnie nie przejął się losem zwierzaka i nie zamierzał mu pomóc.

Całą sytuację nagrał sąsiad – Nemie Zaballero Caruruca, który próbował pomóc psu. „Podszedłem do tego biedactwa i chciałem go uwolnić. Wtedy doznałem jeszcze większego szoku. Obroża psa była zamknięta na kłódkę. Bez klucza nie byłem w stanie nic zrobić. To się po prostu nie mieści w głowie. Postanowiłem pomóc mu w inny sposób.” – przyznał mężczyzna. Sąsiad położył przy psie kawałek drewna, aby zapewnić mu trochę cienia oraz dał mu wiadro, na którym mógł się usiąść

„Dzięki temu ten czworonóg znajdował się wyżej i już się nie dusił. Oprócz tego dałem mu wodę. Był bardzo spragniony. Chociaż tyle mogłem dla niego zrobić.” – przyznał.

Okazało się, że ta sytuacja nie miała miejsca po raz pierwszy. „Ten mężczyzna każdego dnia przywiązuje tego biednego psa w taki sposób. Jest naprawdę okrutny! Nie wiem, jaki ma w tym cel. Jak można narażać psa na takie cierpienie?! Przecież to biedactwo siedzi w pełnym słońcu, a nie ma nawet dostępu do wody.” – przyznał inny sąsiad.

Sąsiedzi mężczyzny są oburzeni

„Osobiście uważam, że jeśli ktoś nie może zająć się zwierzęciem, niech odda go w inne ręce. Po co krzywdzić bezbronne stworzenie? Może tego właściciela też powinno się przywiązać w taki sposób do ściany? Ciekawe, czy byłoby mu miło!”

Od kiedy filmik został opublikowany na Facebooku, został już obejrzany przez 6 mln użytkowników. Posypało się też wiele gniewnych komentarzy

„Biedny pies! Ten, kto to zrobił, nie ma litości! Mam nadzieję, że ten właściciel zostanie odpowiednio ukarany, a czworonóg trafi w dobre ręce.” – napisał jeden z użytkowników.

„Ktokolwiek przykuł tego psa do ściany – mam nadzieję, że karma do ciebie wróci. Sprawiłeś, że jestem wściekła. Nie masz sumienia, powinieneś trafić do więzienia! Tak nie zachowują się ludzie, tylko demony! Oby ten biedny pies trafił do kochającego domu.” – napisała inna internautka.

Mamy nadzieję, że ten pies zostanie jak najszybciej odebrany swojemu właścicielowi!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x