Weterynarz w schronisku podał szczeniakowi zastrzyk śmierci. To co stało się z psem zszokowało go.

Oceń:
02.09.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W schroniskach na całym świecie znajduje się masa zwierząt, które czekają na kochające domy. Niestety nie od dziś wiadomo, że gdy placówki są przepełnione, pracownicy usypiają te futrzaki, które mają najmniejsze szanse na znalezienie nowych rodzin.

To przykre, ale ta praktyka wykonywana jest na całym świecie. Właśnie tak było w przypadku 8-miesięcznego Rudolpha. Pracownicy schroniska zdecydowali o jego uśpieniu, ale wkrótce okazało się, że Bóg miał dla niego zupełnie inne plany.

Czworonóg to mieszanka labradora oraz pit bulla. Gdy Rudolph trafił do schroniska, znajdowało się w nim zbyt dużo zwierząt, a wolontariusze nie byli w stanie zapewnić im opieki. Właśnie wtedy zadecydowano o eutanazji Rudolpha.

Lekarz wstrzyknął psu pierwszy zastrzyk, a później drugi. To miał być rutynowy zabieg eutanazji. Po wszystkim lekarz na chwilę wyszedł, ale gdy wrócił do gabinetu, doznał szoku życia.

Gdy weterynarz wrócił do gabinetu, nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Mimo wykonania eutanazji, Rudolph żył.

„Po prostu nie mogłem w to uwierzyć. Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się coś takiego. Zastrzyk w ogóle na niego nie zadziałał. To wyglądało tak, jakby we wszystko wkroczył Bóg. Tak miało być, a ja wiedziałem, że nie podam temu pieskowi zastrzyku ponownie.” – przyznał weterynarz.

Weterynarz odmówił ponownej eutanazji i skontaktował się z organizacją Kings Harvest Pet Rescue. Wolontariusze przyjęli pieska do siebie i obiecali, że zrobią wszystko, aby znaleźć Rudolphowi szczęśliwy dom.

„Dzięki Bogu, że weterynarz go do nas przywiózł. Teraz piesek w końcu był bezpieczny i miał szansę na znalezienie kochającej rodziny.” – mówią wolontariusze.

Wolontariusze umieścili zdjęcia Rudolpha na Facebooku oraz opisali jego niezwykłą historię. Ten pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. W przeciągu krótkiego czasu znalazła się masa osób, które chciały adoptować psiaka. Wśród wszystkich aplikacji wybrano jedną – nowym opiekunem psiaka stał się Jacob Hommer.

„Gdy zobaczyłem Rudolpha, od razu wiedziałem, że on musi być członkiem mojej rodziny. Zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia. On wiele przeszedł, ale teraz w końcu jest szczęśliwy i bezpieczny. Zrobię wszystko, aby czuł się w moim domu jak najlepiej. To cudowny pies.” – powiedział nowy opiekun psa.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła 2latka...
  więcej
 • więcej
  Ta kotka codziennie umawia się na...
  więcej
 • więcej
  To co zrobił buldog francuski jak...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz dotknął tego psa...
  więcej
 • więcej
  Jakiś sadysta odciął mu nos, uszy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy ktoś dotknął tego psa ten w...
  więcej
 • więcej
  Tego cielaka zabrali do rzeźni. T...
  więcej
 • więcej
  Ta ciężarna kotka ostatkiem sił d...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x