Wepchnęli psa pod pociąg. Potrącił go. Pitbull miał złamaną szczękę zęby oraz ranę w nodze. Cierpiał

Oceń:
22.05.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ta akcja ratunkowa przeprowadzona przez organizację Hope for Paws bez wątpienia uratowała życie pitbulla, który później został nazwany Hulk, podaje Dodo.

Hulk był bezdomnym psem, który chodził po ulicach Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Pewnego dnia biedny psiak został potrącony przez pociąg. Grupa ludzi zauważyła, że zwierzę kuleje i natychmiast zadzwoniła po Hope For Paws.

Gdy ratownicy przybyli na miejsce najpierw zadzwonili do szeryfa, aby zatrzymał ruch pociągów, by można było bezpiecznie uratować psa. Zaczęto od założenia swego rodzaju siatki bezpieczeństwa, aby pies nie uciekł. Hulk był ranny, ale też spanikowany i przestraszony. Uciekłby więc przy próbie złapania.

Pomimo wysiłku, psu udało się uciec. Biedak nie rozumiał, że ludzie chcą mu pomóc. Pomimo rany, biegł wzdłuż torów, aż opadł z sił i musiał się zatrzymać. Wtedy też udało się go złapać. Założono mu obrożę i Hulk pozwolił się pogłaskać, co nie jest częste wśród bezdomnych psów. Trzeba było szybko działać, ponieważ rany psa były duże. Zabrano go do weterynarza.

W klinice odkryto, że Hulk ma złamaną szczękę, kilka złamanych zębów oraz ranę w nodze. Zapewniono mu opiekę i po jakimś czasie Hulk znalazł się w domu zastępczym, gdzie po raz pierwszy zobaczył, czym jest kochający dom.

Obejrzyj akcję ratunkową

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x