Umierający pies ostatkiem sił szedł w poszukiwaniu jedzenia. Ludzie go mijali i nikt nie pomógł

Oceń:
10.08.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Historia, którą opisujemy poniżej, opowiada o zagłodzonym psie, który błąkał się po ulicach Peru zupełnie sam. Zaniedbany, samotny, bezimienny.

Każdego dnia ten biedny pies stał na ulicach, na przeciwko zatłoczonych sklepów i restauracji, jednak ludzie zupełnie nie zwracali na niego uwagi. Było tak, jakby w ogóle nie istniał. Jednak pewnego pamiętnego dnia wszystko się zmieniło.

Uratowały go wtedy dwie kobiety (czy też raczej: dwa anioły). Dały mu miskę z jedzeniem, wygodne łózko, a ponadto imię: Ojitos, co po hiszpański oznacza „oczęta”. Jak się okazało, był to dopiero początek podróży Ojitosa.

Na ulicach miasta Iquitos w Peru wszyscy przechodnie kompletnie ignorowali tego psa. Ludzie dosłownie odwracali się do niego plecami, pozwalając mu umierać z głodu.

Jednak pewnego dnia, dwie niezwykłe kobiety zdecydowały się dać psu bezpieczny dom. Nazwały go Ojitos i zaoferowały mu swoją pomoc w powrocie do zdrowia.

Ojitosowi jakby się wydawało, że nie zasługuje na całą tę miłość i troskę, ponieważ wszystko było dla niego nowe i wydarzyło się nagle. Szybko jednak docenił wspaniałości takie, jak ciepłe łózko i pełny brzuszek.

Joyci i Biance, dwóm aniołom stróżom, udało się zdobyć zaufanie Ojitosa. Psiak w końcu doszedł do wniosku, że nie wszyscy ludzie są źli.

Powoli, ale sukcesywnie Ojitos powracał do zdrowia. Odrosła mu wyleniała wcześniej sierść, w jego oczach pojawił się blask chęci życia. Psiak w końcu otworzył swoje serce. W końcu, Ojitos powrócił z dalekiej podróży – tym razem jednak, do domu pełnego miłości. 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  NIEBYWAŁE. Dwa uzdolnione CHOMIKI...
  więcej
 • więcej
  Rodzina oddała owczarka do schron...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Kiedy kobieta zaszła w ciążę jej...
  więcej
 • więcej
  Tego owczarka w środku nocy bruta...
  więcej
 • więcej
  Właściciel oddał tego psa do schr...
  więcej
 • więcej
  Maleńki szczeniak pitbula czekał...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x