To co spotkało tę suczkę kiedy potrącił ją samochód jest okropne. Przerażona suczka błagała o pomoc!

Oceń:
16.11.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Do organizacji Hope for Paws, która pomaga ratować bezdomne psy w Los Angeles, wpłynęło kolejne zgłoszenie. Do Eldada i reszty ratowników zadzwoniła pewna kobieta o imieniu Alison, informując, że pod samochodem znalazła maleńkiego i przerażonego bezdomnego psa.

Psiak nie chciał wyjść spod samochodu, a kobieta bała się go na siłę stamtąd wyciągać, ponieważ tuż obok samochodu biegła ruchliwa ulica – psiak mógł wybiec spod auta prosto pod inny pojazd.

Alison rzuciła więc psiakowi kilka kęsów jedzenia, próbując w ten sposób zdobyć jego zaufanie, a następnie zadzwoniła po profesjonalnych ratowników. Powiedziała jednocześnie, że chętnie przyjmie tego psiaka pod swój dach i zapewni mu dom zastępczy.

Po niedługim czasie na miejsce przybyli ratownicy. Pies wciąż nie był zainteresowany jedzeniem i nie chciał wyjść spod samochodu. Dopiero po jakimś czasie wziął do pyszczka kawałek hamburgera. Aby psu nie groziło wpadnięcie pod samochód, gdyby przestraszony wybiegł w końcu z ukrycia, ratownicy ogrodzili siatką pojazd, pod którym chował się zwierzak. Pies obserwował poczynania ratowników z wyraźnym przerażeniem. Sunia zupełnie nie wiedziała, co się wokół niej dzieje. W końcu udało jej się założyć smycz jeszcze pod samochodem. Teraz trzeba ją było tylko delikatnie wyciągnąć spod samochodu. Psiak w kńcu poczuł się pewnie i chętnie wyszedł z ukrycia. Przytulił się również do kolan Eldada.

Sunia okazała się bardzo przyjazna i kontaktowa. Lizała ratowników po rękach i wchodziła im na kolana. Po chwili okazało się również, że psiak ma wczepionego mikroczipa. Sczytując informację z tego urządzenia, ratownicy byli w stanie skontaktować się z właścicielem psiaka, Davem. Mężczyzna powiedział, że sunia ma na imię Luna. Opowiedział również, że cztery dni wcześniej, gdy wyprowadzał na spacer Lunę i jej brata, nagle wjechał w nich samochód i potrącił drugiego psiaka. Chociaż ostatecznie psu nie stało się nic poważnego, w całym tym chaosie Luna wyrwała się Dave’owi i uciekła. Mężczyzna szukał jej od tamtej pory. Niezwykle się ucieszył, kiedy dostał wiadomość, że Luna jest cała i zdrowa.

W oczekiwaniu na Dave’a ratownicy zabrali sunię do weterynarza, aby zajął się kilkoma niewielkimi obrażeniami, jakich doznała Luna w trakcie swojej czterodniowej ucieczki. W końcu nadszedł czas na szczęśliwe pojednanie!

Luna z radością wskoczyła na Dave’a, gdy tylko go zobaczyła! Obydwoje byli przeszczęśliwy w swoim towarzystwie. Wszystko dzięki mikroczipowi, który Dave przezornie wszczepił swojej suni. Pamiętajmy, że mikroczip to jedyny pewny sposób na odzyskanie swojego psa, jeśli znajdzie się on w takiej sytuacji, jak Luna. Czipujcie swoje psiaki!

Obejrzyj film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Opowieści o zwierzętach, które zm...
  więcej
 • więcej
  Znaleźli okaleczonego kotka na fa...
  więcej
 • więcej
  Kiedy dziecko topiło się pies rzu...
  więcej
 • więcej
  Mała dziewczynka ukradła owczarko...
  więcej
 • więcej
  7 zaskakujących faktów jak psy po...
  więcej
 • więcej
  Ludzie przygarnęli lwa do domu. T...
  więcej
 • więcej
  10 przykładów na to że Życie PSA...
  więcej
 • więcej
  Podrzucili kotce wiewiórkę, które...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x