Ten szczeniak przeraźliwie piszczał pod gruzami przez 3 tygodnie, aby go uratowali. Niemożliwe.

Oceń:
26.10.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ten pies może mówić o niezwykłym szczęściu. Szczeniak przetrwał trzy tygodnie pod gruzami jednego z domów na Bahamach, po tym, jak region nawiedził huragan Dorian.

Na Bahamach odnaleziono psa, który przez ponad trzy tygodnie był uwięziony pod gruzami po przejściu huraganu Dorian. Roczny szczeniak został znaleziony przez ratowników za pomocą drona ze sprzętem na podczerwień.

Ze względu na wyjątkową wolę przetrwania zwierzęcia i okoliczności, w jakich go znaleziono, nadano mu imię Miracle, czyli cud. Szczeniak został przewieziony do kliniki weterynaryjnej na Florydzie. Jeśli jego właściciele się po niego nie zgłoszą, trafi do nowego domu.

Skala zniszczeń po przejściu huraganu Dorian na Bahamach jest ogromna. Dotychczas potwierdzono, że zginęło 50 osób, jednak kolejnych 1300 jest uznawanych za zaginione. W mieście Marsh Harbour zniszczonych zostało 90 procent domów. Tam właśnie odnaleziono pieska.

Amerykańska stacja podkreślała przez cały dzień, że w nowoczesnej historii (bazując na pomiarach prowadzonych od 1950 roku – red.) tylko jeden huragan na Atlantyku niósł ze sobą silniejszy wiatr niż Dorian. Żywiołowi towarzyszyły wysokie fale, które wlewały się na nabrzeże.

Miracle wraca do zdrowia.

Obejrzyj nagranie

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x