Ten szczeniak był prezentem. Po 3 dniach oddano go do schroniska do uśpienia. Pies płakał.

Oceń:
16.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Jednego dnia prowadził szczęśliwe życie z rodziną w Kalifornii. Następnego, znalazł się nagle w schronisku Carson Shelter, które znane jest z tego, że wiele zwierząt jest tam usypianych. Biedny pies nie zrobił nic złego, oddano go do schroniska, bo rodzina już go nie chciała.

Schroniska, takie jak Carson, charakteryzują się tym, że jeśli zwierzę nie zostanie adoptowane, zostaje uśpione. Nie jest to najlepsze miejsce dla psów. A ten z historii, Toby, był przerażony otaczającym go szczekaniem i ilością zwierząt. Dlatego głównie spał, próbując ignorować otoczenie.

Toby potrzebował nowego domu. Grupa nazywająca się Saving Carson Shelter Dogs (pl. ‚Ratujemy psy ze schroniska Carson’) udostępniła jego zdjęcie na Facebooku. Zajmują się oni znajdowaniem właścicieli zwierzętom z tego schroniska.

Początkowo, Toby był nieśmiały i nie chciał nawet być fotografowany. Kiedy jednak zrozumiał, że ludzie chcą mu pomóc, zaczął nawet merdać ogonem. Ostatecznie udało się znaleźć mu dom, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że już nigdy nie spędzi ani jednego dnia w schronisku.

Jeśli chcesz mieć psa, to rozważ adopcję ze schroniska.

ADOPTED - moved to SAFE Album on 04/25

ADOPTED - moved to SAFE Album on 04/25 He's about 4 months and the shelter is so overwhelming for him he is trying to sleep it away. He needs some help, he is super cute. Thanks! #A5052145 I'm an approximately 4 month old male Poodle Mini. I am not yet neutered. I have been at the Carson Animal Care Center since 4/20. I will be available on 4/23. You can visit me at my temporary home at C243. My former family who owned me for had to give me up because But they said that http://www.petharbor.com/pet.asp?uaid=LACO1.A5052145 Carson Shelter, Gardena, California 216 Victoria Street, Gardena, California 310.523.9566, M-TH 12pm - 7pm, F-SU - 10am - 5pm

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła 2latka...
  więcej
 • więcej
  Ta kotka codziennie umawia się na...
  więcej
 • więcej
  To co zrobił buldog francuski jak...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz dotknął tego psa...
  więcej
 • więcej
  Jakiś sadysta odciął mu nos, uszy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy ktoś dotknął tego psa ten w...
  więcej
 • więcej
  Tego cielaka zabrali do rzeźni. T...
  więcej
 • więcej
  Ta ciężarna kotka ostatkiem sił d...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x