Ten pies został przywiązany łańcuchem na mrozie. To co stało się z jego łapami powoduje że

Oceń:
20.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kiah to suczka rasy pitbull. Ktoś związał ją i porzucił w czasie zimy na odludziu. Gdy ją znaleziono, nie była w zbyt dobrym stanie, miała poważną ranę głowy.

Na szczęście jej wybawcy wezwali pomoc i została zabrana do lecznicy. Prawda jest taka, że mogło skończyć się to dla niej o wiele gorzej ze względu na złe nastawienie większości ludzi do tej rasy… Jej los się odwrócił. Organizacja Animal Farm Foundation zajmuje się zwalczaniem stereotypów, które narosły wokół pitbulli. Właśnie z pomocą jej przedstawicieli Kiah trafiła do Departamentu Policji w Poughkeepsie.

Brad Kroft, dyrektor jednostki, w której służą psy policyjne, w czasie wywiadu z Huffington Post wyznał, że Kiah jest jednym z największych psów, jakie kiedykolwiek z nim współpracowały.

Świetny z niej policjant. Jednak nie tylko tym odznacza się ta wspaniała i dzielna suczka. Jest również bardzo dobra w swojej pracy i wyróżnia się na tle innych psich funkcjonariuszy.

Łączy w sobie kilka cech, które powinien mieć każdy pies policyjny – ciekawość, posłuszeństwo, ale i jednocześnie zdecydowanie oraz stalowe nerwy. Kiah ma także niezrównaną energię i siłę.

Od razu zwróciła jego uwagę. Oficer Croft podkreśla także, że inne departamenty policji niechętnie przyjmują do siebie psy tej rasy, jednak on, kiedy zobaczył Kiah, wiedział, że powinna znaleźć się u niego. Czuł, że musi dać jej szansę.

Pitbulle to wspaniałe psy! Według niego pitbulle wcale nie są złymi psami, a jego podopieczna jest tego najlepszym przykładem. Jest dobrze wytresowanym i ułożonym psem, nie zachowuje się agresywnie, wręcz przeciwnie. 

Dziś ta sympatyczna suczka również działa jako ambasador organizacji Animal Farm Foundation i wspomaga ją w walce z krzywdzącymi stereotypami, dotyczącymi pitbulli.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła noworod...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przychodzi codziennie pr...
  więcej
 • więcej
  Agresywny Pit Bull położył się ob...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapomniał dać kotu jeś...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna chciał przywitać...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna w podzięce dla swoich p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x