Ten pies zniszczył parę butów, ale kara jaka go spotkała za to ze strony ludzi to coś okropnego.

Oceń:
18.05.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Cola jest młodziutkim, 9 miesięcznym pieskiem i jak każdy psiak w jego wieku, lubi czasem pobawić się butami. Pewnego dnia wkradł się na teren sąsiada i zniszczył parę jego butów.

Właścicielka psa zaoferowała rekompensatę za zniszczone mienie, jednak mężczyzna odmówił. Już wtedy marzył tylko o zemście!

Następnej nocy sąsiad zakradł się na posesję na której mieszkał Cola i obciął psu przednie łapy pozostawiając biedne zwierze, aby się wykrwawiło!

Kobieta natychmiast zadzwoniła na policję, a także zawiadomiła Soi Dog Foundation (SDF) – organizację zajmującą się ratowaniem psów. Wolontariusze nie mogli uwierzyć, że ktoś dopuścił się czegoś tak strasznego. Dzięki nim Cola trafił do specjalistycznego szpitala weterynaryjnego w Bangkoku. Pies stracił niewyobrażalnie dużo krwi i lekarze ciężko walczyli o jego życie. Zawziętość lekarzy i chęć życia Coli sprawiły, że piesek przeżył.

Niestety nie udało się uratować nóg psa. Od tego czasu poruszał się tylko na tylnych łapkach. Właścicielka nie miała możliwości, aby zatrzymać niepełnosprawnego psa (zresztą biorąc pod uwagę psychopatyczne nastawienie jej sąsiada, może to i lepiej), jednak z całego świata napłynęło wiele ofert od ludzi chcących adoptować Colę.

Cola szybko znalazł nowy dom u państwa Dalley. Gill i John Dalley przenieśli się do Tajlandii 13 lat temu, by przejść na emeryturę. Jednak zamiast tego założyli Soi Dog Foundation, organizację, której głównym celem jest pomoc bezdomnym psom. Niestety jak sami twierdzą przypadki psów zaatakowanych maczetą są dość powszechne. Często trafiają się psy z uciętą łapą, ale ucięcie dwóch łap należy do rzadkości. Gill z mężem Johnem ucieszyli się z nowego członka rodziny.

Nowy dom to jednak nie wszystko co spotkało Colę… Piesek otrzymał też prezent od fundacji – protezy! Dzięki temu znów będzie mógł biegać i cieszyć się życiem.

Nową właścicielkę i Colę łączy szczególna więź… Gill także nosi protezy! Kobieta ratowała kiedyś psa, od którego zaraziła się wirusem, w wyniku czego lekarze musieli amputować jej obie nogi. Niemniej jednak nie zniechęciło jej to i wciąż z radością pomaga zwierzętom.

Cola w końcu trafił do rodziny, w który czuje się kochany i niezależnie od wszystkiego, zawsze będzie czuł wsparcie od Gill i Johna.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  To co ROBI te maleńka POPIELICA j...
  więcej
 • więcej
  Wrzucili suczkę do głębokiej stud...
  więcej
 • więcej
  Śmieciarze żywcem wrzucili ranneg...
  więcej
 • więcej
  Pies chciał pomóc umierającemu wł...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje pos...
  więcej
 • więcej
  Tego owczarka w środku nocy bruta...
  więcej
 • więcej
  Umierający pies ostatkiem sił szu...
  więcej
 • więcej
  Nastolatka włożyła świnkę morską...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x