Ten pies zaginął 8 miesięcy temu. Jego reakcja kiedy znów zobaczył właściciela jest wzruszająca.

Oceń:
13.06.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

8 miesięcy temu najlepszy przyjaciel 11-letniego Rocco zaginął. Jego ukochany pies Jack zniknął bez śladu. Chłopiec był załamany, ale nigdy nie stracił nadziei, na to, że jego pupil w końcu wróci.

– „Nie potrafię wytłumaczyć, jak bardzo Rocco płakał i tęsknił za swoim przyjacielem przez te miesiące. Nigdy nie przestał wierzyć, że Jack wróci do domu” – powiedziała mama chłopca – Romi.

Rocco i jego bliscy poszukiwali psa w okolicach ich domu w Argentynie, niestety bez rezultatów

Mijały kolejne dni, ale chłopiec nie zapomniał o swoim przyjacielu. Mimo tak długiej rozłąki nie przestał wierzyć w szczęśliwe zakończenie. Jack powrócił po 8 miesiącach.

Wszystko dzięki pomocy przyjaciela rodziny.

Mężczyzna spostrzegł bezpańskiego psa, który błąkał się w okolicach stacji benzynowej. Wystarczyło jedno spojrzenie, aby rozpoznał w zwierzaku zaginionego Jacka. Matka Rocco była zszokowana, gdy dostała wiadomość, że przyjaciel jej syna w końcu się znalazł.

Postanowiła przygotować niespodziankę dla jedenastolatka.

 

No se pierdan este video!!! Muy emocionante! Así fue el reencuentro entre Rocco y su perro Jack trás 8 meses de busqueda!

Opublikowany przez Marcelo Tinelli na 6 czerwca 2017

 

– „Powiedziałam Rocco że mam dla niego prezent. Gdy zawołałam go na podwórko i zobaczył swojego przyjaciela, od razu cały smutek zniknął. Trzymał w ramionach Jacka, powtarzając: “Wiedziałem”.”

Ten poruszający moment został uwieczniony na filmie, który trafił do sieci. Nie trzeba chyba dodawać, że wiele osób na całym świecie wzruszyło się oglądając go.

Rocco i Jack znowu są razem. Spędzają ze sobą każdą chwilę i mogą zapomnieć o bólu i smutku, który towarzyszył im przez te osiem miesięcy.

– „Rocco znów jest szczęśliwym dzieckiem. On i Jack po całej tej sytuacji stali się sobie jeszcze bliżsi. Synek zawsze powtarza, że w życiu najważniejsza jest rodzina i zwierzęta domowe” – podsumowuje mama 11-latka.

Prawdziwa przyjaźń to niezwykła więź, której nic nie może pokonać. Podziel się tą poruszającą historią ze swoimi bliskimi!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x