Ten pies utknął w płonącej ciężarówce. Pies palił się żywcem. Wył i płakał. Błagał, aby go uratowano

Oceń:
22.12.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ludzie, którzy traktują swoje zwierzęta jak członków rodziny, zrobiliby wszystko, aby chronić je przed niebezpieczeństwem. Kiedy Wade Newman, kierowca ciężarówki, podróżował przez Kanadę wraz ze swoimi dwoma psami, kiedy stało się coś nieprawdopodobnego.

Doszło do okropnego wypadku, który spowodował, że ciężarówka Wade’a natychmiast stanęła w płomieniach. Jeden z psów mężczyzny, Sasha, zdołał wydostać się z pojazdu bez żadnych obrażeń, jednak Snowflake nie miała tyle szczęścia. Właśnie wtedy Wade zrobił coś absolutnie zdumiewającego: szybko wskoczył w ogień, aby uratować Snowflake.

Kiedy już udało mu się wydostać poparzonego psiaka z ciężarówki, Wade natychmiast przewiózł go do ośrodka Winnipeg Humane Society, wciąż żywiąc nadzieję, że uda mu się uratować psa. Weterynarze zapewnili suni całodobową opiekę, która była konieczna w leczeniu poważnych poparzeń pokrywających większość ciała psiaka. Dzięki szczodrym dotacjom otrzymanym od ludzi z Winnipeg Humane Society, lekarze byli w stanie udzielić Snowflake odpowiedniego leczenia, którego potrzebowała, aby powrócić do pełni zdrowia.

Fotografia przedstawiająca zdjęcie Wade’a i Snowflake:

„Wade wpadł do nas dzisiaj, by odwiedzić Snowflake. Jejku, psina była tak szczęśliwa widząc go! Wade, Snowflake i wszyscy tutaj w WHS jesteśmy wprost powaleni i zdumieni Waszym wsparciem! W zaledwie cztery dni udało nam się uzbierać założone 20 tysięcy dolarów!

Jesteśmy w stanie ratować zwierzęta takie, jak Snowflake TYLKO dzięki dotacjom od naszych sponsorów. Bardzo dziękujemy za Wasze współczucie i za uratowanie Snowflake!”

.

 

Save Snowflake

This is what Snowflake’s day looks like. She starts her mornings with hydrotherapy followed by bandage changes. So far, Snowflake’s weekly treatment has cost us $2000. We want to do more! We need you to do more! Please give today and help save Snowflake! http://www.give2gether.com/projects/save-snowflake/

Opublikowany przez Winnipeg Humane Society Piątek, 28 sierpnia 2015

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Ten pies umierał na ciężką chorob...
  więcej
 • więcej
  PIES czekał przy Swoim ZMARŁYM PR...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zaczął odkurzać kaczkę...
  więcej
 • więcej
  Ta kocia mama przeszła 5 razy prz...
  więcej
 • więcej
  Porzucili psa i kota w śmietniku....
  więcej
 • więcej
  Kobieta chciała aby dziecko powie...
  więcej
 • więcej
  Kobietę zaatakowano na plaży. Bez...
  więcej
 • więcej
  Ten szczeniak wraz z matką został...
  więcej
 • więcej
  Ten buldog myśli, że jest słoniem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x