Ten pies spędził 16 lat w ciasnej klatce bez spacerów. Mieli go uśpić bo był niepotrzebnym problemem

Oceń:
13.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Żadne zwierzę nie jest bezwartościowe i każde zasługuje na szacunek oraz miłość bez względu na wiek. Serce pęka, gdy słyszy się opowieści o bezdomnych psiakach i kotkach.

Bohaterem tej historii jest Miś – piesek, który trafił do schroniska. Na szczęście nie takiego, gdzie zwierzęta się usypia, jednak wszyscy myśleli, że zostanie tam już do końca swoich dni. 16-letni Miś miał bardzo małe szanse na adopcję i znalezienie nowego domu, gdzie ktoś obdarzy go miłością i opieką. Wiele osób było mordką Misia i jego osobowością Misia, ale szybko rezygnowali z adopcji, gdy dowiadywali się ile ma lat. Nie można ich za to winić, ale robi się smutno, gdy pomyśli się ile razy miał szansę na nowy dom, a kończyło się tylko na obietnicach.

Jednak Miś cały czas miał nadzieję, że ktoś go pokocha…

Pewnego dnia jego marzenia się spełniły. Do schroniska zawitała rodzina, która zakochała się w piesku od pierwszego wejrzenia. Mimo tego, co  mówili im bliscy, zdecydowali się zabrać psiaka do domu. Wolontariusze bardzo go kochali i mimo, iż chcieli dla niego jak najlepiej, nie wierzyli, że ktokolwiek będzie chciał przygarnąć tego starego i schorowanego zwierzaka.

Gdy tylko zjawiła się ta rodzina, zachwyciła się pieskiem od razu. Według nich wyglądał i zachowywał się jak kruszynka. Zmienili mu także imię na (według nich, bardziej ciepłe i przyjazne) Norman.

Chcemy wierzyć, że takich rodzin jest więcej. Niestety takie przypadki zdarzają się nieczęsto, a czworonogi niejednokrotnie spędzają za kratami całe życie. Norman miał szczęście i trafił do domu, gdzie został obdarzony czułością. Na każdym kroku okazuje swojej nowej rodzinie miłość i wdzięczność.

Jest łasuchem i najchętniej nie odchodziłby od miski. W kilka tygodni przybrał na wadze, odzyskał dobry humor, lśniącą sierść i energię.

Jest stary i często ucina sobie drzemki. Śpi gdzie chce, na kanapie, na łóżku, na podłodze, ma również swoje posłanie. Wszyscy go kochają i nie wyobrażają sobie, że mogliby go kiedykolwiek zamienić na szczeniaka.

Życzymy rodzinie, aby mogła się cieszyć nowym członkiem rodziny jak najdłużej!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna obawiał się że pit bull...
  więcej
 • więcej
  Właścicielka przez 8 miesięcy rob...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Chcieli się pozbyć szczeniaka. Wy...
  więcej
 • więcej
  To co robi ten ocalony lis kiedy...
  więcej
 • więcej
  Matka porzuciła chorego Jelonka....
  więcej
 • więcej
  Pies znalazł porzuconego noworodk...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Psi przyja...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x