Ten pies miał resztę życia spędzić w schronisku. Niestety jego los potoczył się zupełnie inaczej.

Oceń:
29.09.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ten dzień niczym nie różnił się do pozostałych dla psa imieniem Drove, który mieszkał w schronisku. Leżał na poduszce i ucinał sobie drzemkę tak, jak to robił od momentu, kiedy trafił do schroniska 6 miesięcy temu. Nie spodziewał się, że lada moment czeka go tak duża niespodzianka.

Kiedy czworonóg został znaleziony, był przywiązany do opuszczonego domu. Aktualnie ma 5 lat i bardzo szybko stał się ulubieńcem pracowników schroniska.

Tego właśnie popołudnia Morgan i Tyler Hoog, postanowili adoptować samotnego zwierzaka. Małżeństwo już wcześniej posiadało czworonożnego przyjaciela. Niestety, 13-letni bokser zmarł, a jego właściciele nie wyobrażali sobie życia bez psa.

Tłumaczyliśmy w schronisku, że chcemy zwierzaka, który będzie naszym najlepszym przyjacielem, ponieważ będzie przebywał z nami przez cały czas. Chcieliśmy słodkiego, odpowiedniego dla dzieci psa. Wszyscy pracownicy pomyśleli wtedy o Drove. Kiedy go ujrzeli, byli pewni, że to TEN. To wtedy jeden z pracowników wybudził psa z drzemki.

Czworonóg początkowo był bardzo zakłopotany, bo nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, co go czeka. Szybko jednak poznał członków swojej nowej rodziny, w których zakochał się od pierwszego wejrzenia. Chcieliśmy psa, który miał ciężkie życie. Bardzo zależało nam na tym, aby pokazać takiemu zwierzakowi, że są ludzie, którzy potrafią go pokochać i dać szansę na lepsze jutro. Drove początkowo był nieśmiały. Wystarczyło jednak kilka godzin, aby poczuł się jak u siebie w domu.

Odkąd przyprowadziliśmy go do domu nie odstępuje nas na krok. Jeśli mój mąż, albo ja wstaję, aby napić się wody, podąża za nami do kuchni, aby upewnić się, że nie zostawiamy go samego.

Poniższe wideo pokazuje moment, w którym zwierzak zostaje adoptowany. To piękne, że w jednym momencie życie psa może zmienić się o 180 stopni na lepsze! I to w dodatku dzięki nam.

 

 

Drove is now going home!!!

Opublikowany przez Humane Society of Memphis & Shelby na 13 kwietnia 2016

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego owczarka w środku nocy bruta...
  więcej
 • więcej
  Zostawili tego szczeniaka z kartk...
  więcej
 • więcej
  Tego kotka i pieska przywiązali d...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz zbadał tego owcz...
  więcej
 • więcej
  Mała Mela ma połamane kości czasz...
  więcej
 • więcej
  Wystawili szczeniaka na balkon bo...
  więcej
 • więcej
  Ten bezdomny kotek nie jadł przez...
  więcej
 • więcej
  Dali te szczeniaki na prezent. Dw...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x