Ten pies miał być uśpiony bo był tak brzydki że nikt go nie chciał. To co stało się z nim jest

Oceń:
20.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kiedy ten pies trafił do schroniska, miał zostać poddany eutanazji. Czworonóg pozostawił jednak stały odcisk łapy w sercu weterynarza, co uratowało mu życie.

Pies, o którym mowa, to 4-miesięczny Squish. Czworonóg ma zdeformowany pyszczek.

Sqish prawdopodobnie został ugryziony przez innego psa, po czym do rany wdarła się infekcja. Spowodowało to poważne uszkodzenia. Z powodu swojej deformacji czworonóg nie mógł jeść. Weterynarz podał mu antybiotyki, ale niestety, to nie pomogło. Stan psa pogarszał się z powodu braku odżywiania.

Zdecydowano, że Squish ma zostać uśpiony. Po wykonaniu zdjęć rentgenowskich ustalono, że Squish został tak mocno ugryziony, że złamała mu się czaszka i szczęka. Nic dziwnego, że nie mógł otworzyć buzi. Aby przeżyć, Squish potrzebował kilku poważnych operacji oraz intensywnej opieki medycznej. Byłoby to bardzo kosztowne i wymagałoby to sporego zaangażowania. To wszystko nadal nie dawało pewności, że pies wyzdrowieje i będzie mógł normalnie jeść. Data eutanazji została ustalona.

O losie psa dowiedziała się Danielle Boyd. Danielle Boyd to stażystka w schronisku dla zwierząt. Zasmucona kobieta postanowiła zabrać Squisha do siebie na ostatnią noc. Czuła, że zasłużył, aby jego ostatnie chwile były pełne miłości i empatii.

Następnego ranka sprawy zmieniły swój bieg. Po wspólnie spędzonej nocy, Danielle Boyd poczuła, że Squish nie może być uśpiony. Kobieta była zdeterminowana, aby odwrócić jego los. Na szczęście, to samo poczuł weterynarz, który miał uśpić czworonoga.

Następnego dnia Squish został zoperowany. Operacja przebiegła pomyślnie. Po pewnym czasie regeneracji, Squish był już w stanie jeść samodzielnie! Chociaż stracił część zębów, szczęki oraz oka, czuł się naprawdę dobrze. Wszyscy patrzyli na psa z niedowierzaniem. Squish okazał się być prawdziwym wojownikiem.

Danielle Boyd zdecydowała się zaadoptować Squisha. Pies otrzymał nowe, wspaniałe życie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje spa...
  więcej
 • więcej
  Ta maleńka chihuahua ocaliła życi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Ta porzucona ciężarna suczka stra...
  więcej
 • więcej
  Żywcem zapakowali do worka i wrzu...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x