Ten PIES leżał prawie MARTWY na kempingu. To co ZROBIŁA dla niego ta kobieta jest CUDOWNE!

Oceń:
15.04.2015 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ten pies leżał prawie martwy na polu kempingowym. Całe szczęście, że ta kobieta wpadła na genialny pomysł!

Gdy Amanda usłyszała o zagubionym, samotnym psie na polu kempingowym Evans Creek w stanie Waszyngton, wraz ze swoją przyjaciółką, Dylan, postanowiły zrobić coś niesamowitego.

Dwie dziewczyny – obecnie okrzyknięte bohaterkami – wykonały zdjęcia ilustrujące ich wyprawę w celu ratowania wychudzonego i przestraszonego psa, znanego jako „Miś”, który nie pozwalał ludziom zbliżyć się do siebie. Przez godzinę, Amanda i Dylan, próbowały zwabić psa jedzeniem, jednak nie dawało to efektów. Następnego dnia, gdy wróciły, pies był w tym samym miejscu. Ponownie próbowały z jedzeniem – bezskutecznie. Wtedy wpadły na niezwykły pomysł! Udając, że została ranna, Amanada ułożona w pozycji embrionalnej na żwirze położyła się za psem. W rzeczywistości przez godzinę przesuwała się w stronę psa. Udało jej się w ten sposób zbliżyć do psa na tyle aby móc go dotknąć. Przez kolejne 2 godziny, Amanda i Miś przytulali się, a w międzyczasie udało jej się założyć mu smycz na szyję. Teraz Miś jest na dobrej drodze do szczęśliwego powrotu o zdrowia, a wszystko dzięki dwójce bohaterek. Ze względu na jego przyjazne nastawienie, dziewczyny uważają, że pies zgubił swoją rodzinę. Obecnie poszukują jego właścicieli, a jeśli nikt się nie zgłosi, lokalna grupa ratownicza pomoże mu znaleźć kochający dom. 

Przestraszony pies leżał samotnie na polu. Nie miał się nim kto zaopiekować. Gdy Amanda o nim usłyszała, wraz ze swoją przyjaciółką postanowiły coś z tym zrobić.

Próbowały zwabić psa jedzeniem, jednak starania te nie przyniosły efektów. Amanda w skulonej pozycji, odwrócona tyłem do psa, przesuwała się w jego kierunku. Warknął, ale po 20 minutach stracił zainteresowanie i ustąpił.

Amanda nie poddawała się i zbliżała się coraz bardziej w kierunku Misia.

Przez następną godzinę pozostawała zwinięta w kłębek leżała tuż obok psa.

Wiedziała jak delikatna jest cała sytuacja. Starała się być jak najbardziej ostrożna, aby nie stracić zaufania, które zaczęła budować z psem. 

Wreszcie dotarła do Misia. Była tak blisko, że mogła przytulać się do jego ciała. Niesamowite!

Miś był wychudzony – jego żebra i kości wystawały. Amanda i Dylan ostatecznie zdobyły zaufanie psa działając cierpliwie i ze zrozumieniem.

Wreszcie udało im się założyć smycz na szyi psa. W końcu był bezpieczny!

Tego dnia Amanda odkryła, że Miś lubi gdy się o niego troszczy i uznała, że to jest jej obowiązek! Przytulała go, aż dotarli do weterynarza, gdzie przebywa obecnie i dochodzi do zdrowia.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Kiedy właściciel wypowie magiczne...
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła dziecko...
  więcej
 • więcej
  Ta suczka płakała po odzyskaniu s...
  więcej
 • więcej
  Porzucili owczarka niemieckiego p...
  więcej
 • więcej
  Wszyscy przeganiali tego porzucon...
  więcej
 • więcej
  Przebrali jamniki za hot dogi i o...
  więcej
 • więcej
  Szczeniaki tej porzuconej ciężarn...
  więcej
 • więcej
  To co wędrująca larwa zrobiła z n...
  więcej
 • więcej
  To jakiego okrucieństwa doświadcz...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x