Ten pies leżał na trawniku i wyglądał jakby nie żył. Kiedy podeszli do niego poznali bolesną prawdę…

Oceń:
13.07.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Do amerykańskiej organizacji Hope For Paws w Los Angeles codziennie wpływają kolejne zgłoszenia o bezdomnych psach, które potrzebują opieki i wsparcia. Kolejne takie zgłoszenie dotyczyło małego psiaka, który krzątał się po szkolnym podwórku. Tam wypatrzyła go właśnie ratowniczka Jamie Ray Newman, która wraz z Eldadem z HFP wyruszyła na ratunek psu.

Okazało się, że pies włóczył się po ulicach miasta przez kilka tygodni. Ratownikom powiedziano, że pies uciekał, gdy tylko ktoś się do niego zbliżał. Przezorne zamknęli więc oni bramę do szkoły, aby pies nie wybiegł na ulicę.

Okazało się, że zwierzak spał. Eldad zdecydował, że najbezpieczniej będzie zakraść się do niego i delikatnie ująć go na smycz jeszcze w trakcie snu psiaka.

Plan okazał się dobry. Pies obudził się w sekundę po tym, jak smycz zacisnęła się na jego tułowiu. Był przestraszony i chciał uciec, wyrywając się szaleńczo, jednak wszystko to było dla jego dobra. Uspokoił się w momencie, kiedy Jamie zaoferowała mu jedzenie, choć wciąż rozglądał się wokół siebie, rozpraszany dźwiękami dobiegającymi ze szkoły.

W końcu psiak dał się pogłaskać i założono mu szczęśliwą smycz. Wtedy był już gotów, aby opuścić głośne szkolne podwórko na zawsze. Psiak otrzymał od Jamie imię Seymour. Kiedy zaś dotarł do schroniska, mógł się zrelaksować w ciepłej kąpieli.

Kilka dni później, Seymour został zabrany do domu zastępczego, w którego znalezieniu pomogła fundacja ARTN Paws Rescue. Niedługo potem, znalazł nowy, stały dom!

Obejrzyj akcję ratunkową

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Kiedy matka położyła noworodka ob...
  więcej
 • więcej
  Psy potrafią czytać w myślach lud...
  więcej
 • więcej
  Tego psa wyrzucono z policji za n...
  więcej
 • więcej
  Jadąc na wakacje przywiązali psa...
  więcej
 • więcej
  To co ten szczeniak golden retrie...
  więcej
 • więcej
  Przywiązał łańcuchem ciężarną suc...
  więcej
 • więcej
  Tego szczeniaka z 6 łapami chcian...
  więcej
 • więcej
  Ten ogromny 50cm pająk zaskoczył...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x