Ten pies był przykuty 10kg łańcuchem przez 4 lata. Kiedy chcieli go uratować poznali przykrą prawdę!

Oceń:
28.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Nikt, zwierzę czy człowiek, nie zasługuje na to, co spotkało psa Diesela. Pies z Jukon w Kanadzie, miał ciężkie życie bez opieki i miłości.

Przez cztery lata, każdego dnia, pies siedział przywiązany na dworze przy -40 stopniach. Nigdy nie otrzymał ciepła, uwagi czy miłości. Zamiast tego musiał znosić surowy klimat, był też atakowany przez dzikie zwierzęta.

Po latach złego traktowania Diesel został wreszcie uratowany przez organizację. Była to organizacja Animal Advocates, która dowiedziała się o psie dzięki anonimowemu zgłoszeniu.

Przeprowadzili akcję na dużą skalę, pomagał im helikopter. Gdy znaleziono Diesela, jego futro było pokryte krwią, miał też odmrożenia.

Diesel natychmiast został przetransportowany do weterynarza i wreszcie ktoś zajął się jego ranami. Ponadto został wykastrowany oraz usunięto mu zmiany rakowe.Po jakimś czasie znalazł się w rodzinie zastępczej, a ludzie, którzy go uratowali, przyjechali w odwiedziny. Nowi właściciele powiedzieli, że z zastraszonego psa zmienił się w szczęśliwego i przyjacielskiego pupila.

Po smutnych latach zaniedbania Diesel otoczony jest wreszcie miłością, na która zasługuje. Poniżej możesz obejrzeć filmik o Dieselu. Robi się ciepło na sercu, gdy widzi się, jak bardzo się zmienił.

Teraz wiedzie szczęśliwe życie, na które zasługuje każde zwierzę. Jeśli chcesz, udostępnij historię Diesela, aby docenić ludzi, którzy zrobili wszystko, by uratować tego psiaka.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz co ta kocia mama...
  więcej
 • więcej
  Chciał pomóc temu psu leżącemu na...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Ten pies był bezdomny, ale przesz...
  więcej
 • więcej
  Kiedy na psa wskoczył kot ze szcz...
  więcej
 • więcej
  Pies przyniósł do domu noworodka...
  więcej
 • więcej
  Matka krzyczała kiedy szczeniak s...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x