Ten chory szczeniak czekał na eutanazję w schronisku. To co stało się później jest wzruszające!

Oceń:
04.08.2015 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Nieświadomy pies czekał na śmierć, ale dzięki dobrym ludziom jego los odmienił się.

Dziś chcemy Wam opowiedzieć wzruszającą historię szczeniaka Kristy. Nieświadomy pies czekał na śmierć, ale dzięki dobrym ludziom jego los odmienił się.

Kristy jak setki innych psów była w schronisku. Urodziła się tam i nie znała innego świata. W schronisku nikt się nie przejmował jej obecnością i suczka nabawiła się bardzo groźnej infekcji skóry. Pasożyty zjadały jej skórę a jej ciało było pokryte strupami. Postanowiono, że szkoda pieniędzy na ratowanie jej i będzie ona uśpiona.

W ostatniej chwili Kristy zainteresowała się weterynarz Ranch Karri. Postanowiła uratować psa i dać mu szanse na lepsze życie.

Szczeniak został otoczony troskliwą opieką. Zastosowano specjalne szampony lecznice. Z dnia na dzień stan skóry psa poprawiał się. W ciągu kilku tygodni Kristy zmieniła się nie do poznania. Jej ciało stało się wolne od wszelkich infekcji a na jej pysku pojawił się uśmiech. W dodatku pies zaczął akceptować ludzi, stał się wesoły i chętny do zabawy. W takim stanie Kristy na pewno znajdzie nowy dom.

Zobacz jak Kristy zmieniła się ze straszydła w pięknęgo i wesołego szczeniaka

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x