Ten 50 kilowy pies miał atakować ludzi z okolicy Kiedy chcieli go złapać stało się coś dziwnego

Oceń:
06.12.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kobieta ratuje największego bezdomnego psa, jakiego kiedykolwiek widzieli, ale nie obywa się bez problemów

Hope for Paws to organizacja z Los Angeles, która wykonuje świetną robotę! Ratują psy i inne zwierzęta, które mieszkają na ulicy. Na początku tego miesiąca wezwano ich do pomocy przy psie, który został porzucony przy drodze. Tego dnia było ponad 40 stopni! Czworonożny przyjaciel, Gershwin, spędził dużo czasu sam, w upale, nie mając regularnego dostępu do wody i jedzenia.

Był to największy pies, jakiego kiedykolwiek uratowali! Biedny zwierzak próbował przetrwać żywiąc się resztkami z restauracji przy drodze. To nie do pomyślenia, że właściciel go zostawił. Pies nie pozwolił Eldadowi Hagarowi podejść do siebie i on zrozumiał, że chociaż Gershwin jest ogromny, to boi się mężczyzn. Dlatego to jego współpracownica, Loreta Frankonyte musiała wykonać większość roboty.

Eldad został w samochodzie, a Loreta powoli podeszła do czworonożnego przyjaciela. Cierpliwie czekała na trawie, aby pies się do niej przyzwyczaił. Udało jej się go złapać dzięki specjalnemu kijkowi ze smyczą. Nie było to jednak łatwe, Gershwin waży około 50 kg i jest bardzo silny, jednak ona mocno go trzymała! Potem Eldad pomógł go zaprowadzić w stronę auta.

Po wielu samotnych tygodniach na pustyni, nadszedł czas, aby ten słodki pies wrócił do Los Angeles. Po jakimś czasie pies sam wskoczył do samochodu. Musiał wyczuć, że nie chcą go skrzywdzić.

Ten pies sporo przeżył; upał, głód, pragnienie, samotność, strach oraz infekcję. Na szczęście Gershwin jest silnym zwierzakiem i pokonał wszystkie te przeciwności! Teraz pięknie wygląda, jest szczęśliwy i znów uczy się ufać ludziom!

Zobacz świetną robotę Lorety i Eldada z Hope for Paws.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  PITBULL i maleńki KOTEK. Para ide...
  więcej
 • więcej
  Ta kocia mama przeszła 5 razy prz...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Załadowali psa na taczkę i oddali...
  więcej
 • więcej
  Dyrektor szkoły kazał żywcem zako...
  więcej
 • więcej
  Pies płakał na pogrzebie swojego...
  więcej
 • więcej
  Suczce odebrano szczeniaki po por...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x