Tego szczeniaka z 6 łapami chciano oddać do cyrku lub poddać eutanazji. To co stało się z nim jest

Oceń:
26.10.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Uroczy szczeniak wabi się Roo. Jego właściciele zdecydowali się nadać zwierzęciu właśnie takie mię, ponieważ „pies skacze jak kangur”.

Szczeniak ma problemy z przemieszczaniem się, bo urodził się z sześcioma nogami.

Roo ma dopiero osiem tygodni, a już usłyszał o nim cały świat. Zwierzę robi furorę w mediach, ponieważ mimo przeciwności losu jest niezwykle pozytywnie nastawione do życia. Pies urodził się z sześcioma nogami, co utrudnia mu poruszanie się.

Lauren Salmon zdecydowała się przygarnąć zwierzę od hodowców z Essex dwa tygodnie po tym, gdy jej 15-letni syn zauważył wyjątkowego szczeniaka w internecie.

- Kiedy na nas skacze, wygląda jak kangur, stąd imię – powiedziała Lauren. – To, jak się zachowuje jest jednocześnie smutne, ale również urocze, ponieważ widzimy, że nasz pies jest pełny energii – kontynuowała. Syn kobiety choruje na łuszczycę i był zastraszany z powodu zaburzenia, na które cierpi.

Salmonowie to rodzina, która kocha zwierzęta. Oprócz Roo zajmują się również innym psem, dwoma kotami oraz królikami. – Roo prawdopodobnie będzie gwiazdą – powiedziała właścicielka. Dodała, że „obok psa nikt nie potrafi przejść obojętnie”.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x