Tego szczeniaka postrzelono 18 razy. W tym dwa razy w pysk. Weterynarz nie dawał żadnych szans.

Oceń:
29.02.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kilka tygodni temu w Rock Hill w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych znaleziono szczeniaka postrzelonego 18 razy! Pies był w krytycznym stanie.

6 tygodniowego szczeniaka znalazł pracownik utrzymania czystości w mieście. Nad psem była zgromadzona grupa nastolatków i patrzyła jak pies wykrwawia się. Mężczyzna natychmiast wezwał policję. Policjanci przewieźli psa do kliniki weterynaryjnej Ebenezer Animal Hospital, gdzie psu udzielono pierwszej pomocy.

Weterynarze byli zszokowani widokiem psa. Mimo to pies wciąż żył i warto było o niego zawalczyć. Jak się okazało wszystkie postrzały szczęśliwie pominęły ważne organy, co dawało szanse na ocalenie. Ilość postrzeleń dobitnie pokazało zdjęcie rentgenowskie.

Pies otrzymał imię Brody i od tej pory pozostawał pod opieką weterynarzy.

Szczeniak miał tak dużo obrażeń, że nie można było od razu usunąć wszystkich pozostałości postrzeleń. Weterynarze podjęli decyzję, że zrobią co konieczne i jak maluch będzie nabierał sił będą sukcesywnie usuwać kolejne uszkodzenia. Przed Brody jeszcze daleka droga do pełnego wyzdrowienia.

W sprawie szczeniaka zostało wszczęte śledztwo, ale nie udało znaleźć się sprawcy. Nastolatki, które przyglądały się zwierzęciu nie przyznały się do winy. Policja wciąż poszukuje barbarzyńcy i liczy, że będzie przełom w sprawie.

Tymczasem Brody po trzech tygodniach czuł się na tyle dobrze, że można było go przenieść do nowego miejsca. Wszyscy chcieli zapewnić szczeniakowi, jak najlepsze warunki. Szybko rozpoczęły się poszukiwania nowej rodziny. Ułatwieniem był fakt, że Brody mimo tylu cierpień wciąż ufał ludziom.

Po intensywnych poszukiwaniach udało się znaleźć nowy dom. Teraz Brody będzie mógł liczyć na godne, szczęśliwe i przede wszystkim bezpieczne życie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Nikt nie zainteresował się tymi p...
  więcej
 • więcej
  Zobaczcie niesamowicie upartego G...
  więcej
 • więcej
  Ta kotka codziennie umawia się na...
  więcej
 • więcej
  Kiedy dziecko zapłakało ten pies...
  więcej
 • więcej
  To co zrobił buldog francuski jak...
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz co chowa ten pies...
  więcej
 • więcej
  Uszy tego kotka tańczą i robią cu...
  więcej
 • więcej
  Cudowna historia miłości psa i ko...
  więcej
 • więcej
  OLIWKA wywołała u KOTA niepohamow...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x