Tego psa przypalano papierosami i wyrzucono na śmietnik. Kiedy go znaleziono pies ledwo żył.

Oceń:
12.02.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ten szczeniaczek został uratowany po tym, jak został nafaszerowany narkotykami, przypalany papierosami i wyrzucony jak śmieć. Ma dopiero roczek...

To jeden z najbrutalniejszych przypadków złego traktowania zwierząt, z jakimi mieliśmy styczność. Strasznego potraktowania zaledwie rocznego szczeniaczka dopuściła się grupa czterech nastolatków z Anglii w wieku 15 i 16 lat. Skoro tak łatwo przychodzi im wyrządzanie krzywdy niewinnym istotom już teraz, nie chcemy wiedzieć, co z nich wyrośnie.

Chunky został porwany z własnego podwórka. Właściciele od razu rozpoczęli poszukiwani i znaleźli pieska w opłakanym stanie następnego ranka... Został porzucony wśród śmieci. Na pierwszy rzut oka było widać tylko przypalenia po papierosach, ale weterynarz postawił przerażającą diagnozę.

Chunky był nie tylko przypalany. Nastolatkowie nafaszerowali go narkotykami, a potem brutalnie pobili. Piesek, który jest mieszanką z chihuahua, miał złamaną łapę i... szyję. Od kopnięć miał poobijane wszystkie narządy wewnętrzne. Pomimo silnych leków przeciwbólowych szczenię cierpiało przez kolejne 6 dni. A wszystko dlatego, że banda nastolatków miała ochotę na kimś się wyżyć.

Chucky wrócił już do domu, ale wciąż jest wystraszony. I trudno mu się dziwić... Co się zaś tyczy osób, które prawie go zabiły, dostały kary pieniężne (czyli tak naprawdę odpowiedzą za to ich rodzice). Poza tym mają zakaz posiadania zwierząt przez najbliższe 5 lat, ale dla nas to za mało. A mówienie, że byli niepoczytalni, ponieważ znajdowali się pod działaniem narkotyków, wcale ich nie usprawiedliwia. Wręcz przeciwnie. Wszyscy obrońcy niepełnoletnich powinni się zastanowić, co z nich wyrośnie w przyszłości, skoro mając 15 lat potrafią krzywdzić.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Mały chłopiec znalazł 3 psy w opł...
  więcej
 • więcej
  Zostawili tego szczeniaka z kartk...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna chciał przytulić swoje...
  więcej
 • więcej
  Zobacz najszczęśliwszego PSA na ś...
  więcej
 • więcej
  Koń został złapany przez fotorada...
  więcej
 • więcej
  Chciał pomóc temu psu leżącemu na...
  więcej
 • więcej
  PSIE mamy są najcudowniejsze na ś...
  więcej
 • więcej
  Kiedy matka położyła noworodka ob...
  więcej
 • więcej
  Tego słodkiego chihuahua zostawil...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x