Tego psa pogrzebano żywcem w ogródku. Pies rozpaczliwie próbował się wydostać. To co stało się

Oceń:
30.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Niektóre historie wydają się zbyt dziwne, aby być prawdziwymi, ale historia o psie, który zmartwychwstał, jest prawdziwa.

Cofamy się do października 1990, gdy pies Mugsy został potrącony przez samochód. Viola i Glenn mieszkali z dziećmi w pięknym domu na amerykańskich przedmieściach. Pewnego dnia, gdy Viola była w pracy, Glenn zajmował się dziećmi i psem Mugsym. Gdy był w ogrodzie, Glenn zauważył, że Mugsy zniknął. Potem usłyszał straszny dźwięk.

„Był na ulicy, a ja stałem poza nią. Usłyszałem jego pisk i pobiegłem w jego stronę. Podpełz do krawężnika, całkowicie pokryty krwią,” Glenn powiedział w Oprah Winfrey Show.

Nie udało się uratować życia Mugsiego. Nie oddychał, a jego serce nie było. Glenn nie chciał, aby dzieci zobaczyły ukochanego psa w takim stanie, więc kazał im wejść do domu. Załamany, postanowił zanieść psa na podwórko, gdzie wykopał rów i pochował Mugsiego.

„Byłem wstrząśnięty, szybko go pochowałem nie mówiąc nic dzieciom. Nie miałem serca zrobić tego przed siódmą wieczorem. Mugsy nie żył,” Glenn opowiadał w Oprah Winfrey Show.

Gdy Viola wróciła wieczorem do domu, dzieci usłyszały, co się stało. Po tym postanowili przeprowadzić niewielką ceremonię pożegnalną przy grobie Mugsiego, aby się z nim pożegnać. Córka odczytała wzruszający wierz, rodzina pożegnała się i wszyscy płakali. Potem cała rodzina poszła spać.

Ale o szóstej rano zdarzył się cud.

„Obudziłem się i usłyszałem, że coś drapie w drzwi. Wstałem i otworzyłem drzwi,” Glenn relacjonował w Oprah Winfrey Show. Nie mógł uwierzyć własnym oczom! Stał przed nim szczęśliwy Mugsy, żywy! Glenn pobiegł, aby obudzić Violę, a ona była przekonana, że musiał pochować innego psa. Poszli więc sprawdzić grób. Ku ich zdziwieniu, został rozkopany i wcale nie było w nim psa!

Czy to oznacza, że Mugdy zmartwychwstał? Nie do końca, co Viola i Glenn wyjaśnili w programie.

„Weterynarz powiedział, że prawdopodobnie odkopał się po sześciu godzinach. Bicie jego serca i oddech były tak słabe, że nie dało się stwierdzić, że był żywy. Nie dawał żadnych oznak życia,” powiedziała Viola i dodała:

„Prawdopodobnie spał do szóstej rano, a potem się odkopał.”

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła noworod...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przychodzi codziennie pr...
  więcej
 • więcej
  Agresywny Pit Bull położył się ob...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapomniał dać kotu jeś...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna chciał przywitać...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna w podzięce dla swoich p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x