Tego pit bulla nikt nie chciał. Jego przyjacielem stało się metalowe wiaderko. Poruszająca historia.

Oceń:
22.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Czasami zwierzęta, które były zaniedbywane i wykorzystywane w przeszłości, potrzebują specjalnych mechanizmów, aby radzić sobie ze stresem i w pełni wyzdrowieć. To bardzo trudny proces, dlatego też potrzebują szczególnej uwagi i opieki, aby ponownie nam zaufać.

Niektóre zwierzaki potrafią bardzo szybko otworzyć się na ludzi. Inne potrzebują więcej czasu. W ich terapii ważne są również sposoby radzenia sobie ze stresem, jak chociażby zabawki.

Dla porzuconego Slima źródłem pociechy nie była jednak zwykła zabawka…

Przerażony Slim, mieszaniec pitbulla, został znaleziony w opuszczonym domu. Był niedożywiony i ostatkiem sił walczył o życie. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy go uratowali.

Pies został zabrany do Ashland County Dog Shelter w Ohio. Ze stresu niszczył prawie każdą zabawkę jaką mu ofiarowano, z wyjątkiem jednego przedmiotu…

Slim przywiązał się do metalowego wiaderka, z którym się nie rozstawał. Organizacja charytatywna Rescue Me Ohio opublikowała na Facebooku zdjęcie Slima z ulubionym przedmiotem. Zamieściła również historię biednego zwierzaka, wyjaśniając jego przywiązanie do metalowego wiaderka.

Historia zwierzaka poruszyła wiele serc. W końcu znaleźli się również ludzie, którzy postanowili stworzyć mu kochający i szczęśliwy dom.

Slim i inny pies wabiący się Rubble trafili do rodziny zastępczej, która tak mocno pokochała zwierzaki, że nie mogła się z nimi rozstać! Tak też czworonogi znalazły prawdziwy dom.

Dzięki takim organizacjom jak: Rescue Me Ohio oraz Forget Me Not Animal Rescue, porzucone i spragnione miłości zwierzaki, mają większe szanse na znalezienie nowych właścicieli.

Ta historia pokazuje, że dzięki dobroci i miłości ludzi, można odmienić życie każdego zwierzaka. Wystarczy odrobina dobrej woli i chęć niesienia pomocy…

Slim’owi się udało! Dzięki drugiej szansie, mógł zapomnieć o tragicznych przeżyciach. Przekonał się również, że na świecie nie brakuje ludzi o dobrych sercach, którym można zaufać i co najważniejsze pokochać.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Maleńki chihuahua czekał na eutan...
  więcej
 • więcej
  Związał psa kablem i porzucił w l...
  więcej
 • więcej
  Gdyby nie ten pies to dziecko por...
  więcej
 • więcej
  Ktoś podpalił stodołę i żywcem sp...
  więcej
 • więcej
  Bezdomny Husky zaadaptował pudla...
  więcej
 • więcej
  Suczka ukrywała swoje szczenię, a...
  więcej
 • więcej
  Chcieli pomóc temu szczeniakowi w...
  więcej
 • więcej
  Ludzie omijali tego kota. Rzucali...
  więcej
 • więcej
  Tego pit bulla nikt nie chciał. J...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x