Te szczeniaki umierały bo nikt nie chciał pomóc ciężarnej suczce. To jaki los ich spotkał jest…

Oceń:
12.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Suczka o imieniu Spring nie miała domu, ale była przez wszystkich rozpoznawana i ludzie z osiedla, na którym mieszkała, bardzo ją lubili. Nikt jednak nie wpadł na pomysł, aby przygarnąć pieska do siebie.

Pewnego dnia weszła na podwórko jednego z mieszkańców, nie mając siły szukać miejsca na to, aby urodzić swoje dzieci…

Psia niespodzianka. Kobieta, u której Spring się znalazła, była zaskoczona. Nie wiedziała, co ma zrobić, dlatego od razu skontaktowała się z Hope for Paws z nadzieją, że ktoś przybędzie i pomoże młodej psiej mamie. Kobieta ostrzegła także, że zwierzę jest agresywne, ponieważ się boi i nie jest pewne tego, co ją spotkało. Wydarzyło się coś zupełnie innego… Spring, gdy tylko zobaczyła ratowników, zaczęła zachowywać się tak, jakby na nich czekała. Przywitała ich z radością i dała do zrozumienia, że czeka na pomoc.

Ratownicy najpierw zajęli się Spring i przenieśli ją w bezpieczne miejsce. Po tym czasie wrócili do maluchów. Eldad Hagar, założycielka Hope for Paws, powiedziała, że za każdym razem to nie jest proste zadanie. Szczeniaki są wystraszone i nie są chętne do tego, aby zaufać komuś, kogo nie znają, a do tego nie ma przy nich ich mamy.

Zaufanie to podstawa. Ratownicy zdecydowali, że Spring pójdzie razem z nimi w miejsce, w którym urodziła szczeniaki. Robimy to po to, aby i psia mama i maluchy zobaczyły, że nie chcemy zrobić im nic złego. Chodzi o zaufanie i to jest dla nas najważniejsze w tej chwili.

Zajęło im 20 minut zanim się do siebie przekonali. Nie było to łatwe zadanie… Widać było jednak po Spring, że cieszyła, że mogła uczestniczyć w całej akcji. Nie spuszczała swoich dzieci z oczu.

Wreszcie pieski były bezpieczne, a ratownicy przewieźli je do weterynarza, a później trafiły do domu zastępczego. Wybrano także dla nich imiona: Jasmine, Monarch, Butterfly, Ladybug, Caterpillar, Dragonfly, Sunshine i Roly Poly.

Oberzyj wideo z akcji ratunkowej

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Kiedy mały jamnik zobaczył że bij...
  więcej
 • więcej
  Temu Rottweilerowi amputowano wsz...
  więcej
 • więcej
  Suczka urodziła szczeniaki. Właśc...
  więcej
 • więcej
  Futro tego kotka stanęło w płomie...
  więcej
 • więcej
  Ten pies mieszka od 6 lat na cmen...
  więcej
 • więcej
  Ten pies nabroił. To co zrobił ab...
  więcej
 • więcej
  Kupili nowy dom a psy zostawili p...
  więcej
 • więcej
  Bili głodzili a potem przywiązali...
  więcej
 • więcej
  Rannego psa i szczeniaki zabrali...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x