Te 2 pit bulle były kapryśnym prezentem. Tydzień później zostały wyrzucone na parkingu. To co stało

Oceń:
12.03.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Orgazacja Hope For Paws otrzymała zgłoszenie na temat dwóch bezdomnych pit bulli, żyjących na opuszczonym parkingu. Przez ponad 6 miesięcy były one karmione przez obcych ludzi. Żadna jednak z tych osób nie była w stanie zapewnić psiakom bezpieczeństwa.

Do misji uratowania psów dołączyli wolontariusze z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Kostaryki. Wszyscy ratownicy przybyli na miejsce i wówczas zobaczyli psy, ukrywające się pod ciężarówkami. Natychmiast przystąpiono więc do zabezpieczania miejsca. Po tym, jak parking został ogrodzony tak, aby psy nie mogły uciec, właściciel posesji wprowadził ratowników na jej teren.

Troje z nich weszło między ciężarówki, zaś pozostała trójka miała pilnować granic parkingu. Wszystko musiało być świetnie zaplanowane i strategicznie rozegrane. Psów nie było łatwo namierzyć – ciągle się przemieszczały.

W końcu jednak ratownicy odnaleźli jednego z nich – Clarka. Był przerażony, ale dał się ująć, a następnie chętnie przyjął odrobinę pieszczot. W ogóle nie oponował, gdy jeden z ratowników zaczął go głaskać po głowie.

W końcu otrzymał imię po samym Supermanie! Ratownicy zabezpieczyli psiaka, przywiązując jego smycz do ogrodzenia, a następnie wyruszyli na poszukiwanie suczki – Lois. Sunia wydawała się jeszcze bardziej wystraszona, po tym, jak ratownicy złapali jej przyjaciela. Wciąż uciekała, aż w końcu przycupnęła przy Clarku i tam starała się poszukać pocieszenia.

Mimo to, jeszcze kolejne dziesięć minut Lois spędziła na uciekaniu i bieganiu po parkingu. W końcu jednak uspokoiła się i dała się uratować swoim wybawcom. Wyglądała na skapitulowaną, jednak tak jak Clark, chętnie przyjęła głaskanie po głowie.

Aby psiaki miały 100% pewności, że opuszczą ten parking razem, bezpieczne i uratowane, wolontariusze przyprowadzili je jeszcze do siebie, aby jeszcze bardziej je uspokoić.

Następnie te zastraszone pit bulle zostały przeniesione do dwóch samochodów wolontariuszy i raz na zawsze pożegnały parking, który przez ponad pół roku był ich domem. 45 minut później psiaki znowu były razem – w szpitalu, gdzie miały przejść badania. Lois okropnie się ucieszyła, gdy znów zobaczyła Clarka – wesoło machała ogonkiem i podarowała mu kilka całusów.

Teraz psiaki będą wspólnie poszukiwały nowego domu – ratownicy zrobią wszystko, aby był to wspólny dom.

Obejrzyjcie niesamowitą przemianę tych psiaków na poniższym filmie:

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Jak nauczyć szczeniaka HUSKY WYĆ?...
  więcej
 • więcej
  Tego wilkora porzucono w schronis...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapytał szczeniaki owc...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego psa miał odci...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x