Ta psia mama przeszła 5 razy przez płomienie by uratować swoje młode z pożaru. Poruszająca historia

Oceń:
17.05.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Więź między matką a jej dzieckiem jest jednym z najsilniejszych więzów ludzkości. Ale nie tylko u nas tak jest – to samo można powiedzieć o wielu gatunkach ssaków, a czasem nawet ptaków i ryb.

Gdy ten domek jednorodzinny został ogarnięty pożarem, dało to okazję do uwidocznienia tej potężnej więzi. Dopiero, gdy ogień został ugaszony, odkryto niesamowitą prawdę. W przypadku pożaru czas reakcji jest najważniejszy. Strażacy muszą natychmiast przybyć na miejsce, aby ugasić płomienie i zapewnić bezpieczeństwo wszystkim ludziom.

Gdy ogień objął ten jednorodzinny dom w Rose de Temuco w Chile, strażacy pojawili się bardzo szybko. Na szczęście, wszyscy członkowie rodziny zdołali uciec jedynie z mniejszymi poparzeniami.

Kiedy jednak strażacy zaczęli zbierać się z powrotem do samochodu, odkryli, że ktoś jeszcze przeżył pożar, ktoś kogo nie znaleźli w domu.

Suczka Amanda wbiegała i wybiegała z płonącego domu kilka razy przenosząc swoje 10-dniowe maleństwa w najbezpieczniejsze miejsce, jakie znalazła – do auta strażaków.

Kiedy uratowała wszystkie, położyła się obok nich, chroniąc je i upewniając się, że będą bezpieczne. Strażacy szybko wezwali weterynarza, aby sprawdził, czy wszystkie szczenięta są w dobrym stanie.

Psia mama wykazała się niesamowitym instynktem ratując wszystkie szczenięta z płomieni. Poza jednym z nich, który został dość poważnie poparzony, wszystkie pozostałe przeżyły bez żadnych obrażeń – wszystko to dzięki odwadze Amandy.

Najwyraźniej nic nie było w stanie zatrzymać tej bohaterskiej mamy od zaryzykowania życia dla swoich dzieci. Nawet szalejący ogień.

Matki naprawdę są najlepsze na świecie!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Franek kundelek miał zdechnąć z g...
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x