Szok! Ta kupa śmieci miała być zmielona. W ostatniej chwili okazało się, że jest o żywy pies!

Oceń:
25.07.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Gdy go znaleziono, nie przypominał nawet żywej istoty. Pod sklejoną sierścią skrywał się mały piesek

Tak często mamy do czynienia z tragicznymi przypadkami zaniedbanych zwierząt, że nie wydaje się, żeby coś jeszcze nami wstrząsnęło. Kiedy znaleziono tego psa, był w tragicznym stanie. W zasadzie nie wyglądał nawet jak żywa istota, ale skołtuniona zwała błota.

Porzucony pies ewidentnie cierpiał. Wygłodzony zwierzak ledwo był w stanie się poruszać. Jego oczy i uszy były w opłakanym stanie.

Pies otrzymał na imię Żołnierz. Pracownicy, którzy go znaleźli twierdzą, że w życiu nie widzieli zwierzęcia w gorszym stanie. Sierść Żołnierza była w tak potwornej kondycji, że weterynarze musieli pozbyć się jej, gdy pies był pod narkozą. Bali się, że w innym wypadku zwierzę będzie zbyt cierpieć.

Po usunięciu sierści oczom weterynarzy ukazał się pies rasy Lhasa Apso. Okazał się maleńkim i uroczym stworzeniem. Choć pojawiło się światełko nadziei, nadal jednak pozostawał problem dramatycznego stanu oczu Żołnierza.

Piesek został umieszczony w domu tymczasowym. Powoli wraca do zdrowia i niecierpliwie oczekuje na kochających właścicieli.

Na szczęście Żołnierz został w porę znaleziony i okazał się wojownikiem. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie również nowy dom.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

  • więcej
    Histeryczna reakcja psa kiedy po...
    więcej
  • więcej
    Poznaj najgroźniejsze zwierzę świ...
    więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x