Szczeniak za karę nie dostawał jedzenia przez 3 tygodnie. Kiedy go znaleźli prawie umarł na rękach.

Oceń:
17.04.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Policjanci przeszukiwali mieszkanie. W czasie interwencji dokonują wstrząsającego odkrycia

Na początku lutego policjanci z New Castle w Pensylwanii interweniowali w mieszkaniu, w którym zgłoszono włamanie. Właśnie wtedy dokonali przełomowego odkrycia. W sypialni na piętrze znajdował się malutki szczeniak. Zwierzak był tak wychudzony, że można było policzyć wszystkie jego kości.

„Kiedy zobaczyła policjantów, od razu zaczęła machać ogonem. Była szczęśliwa, że w końcu ujrzała kogoś życzliwego. Policjanci zabrali ją ze sobą i zatrzymali na noc w komisariacie. Następnego ranka przynieśli suczkę do naszej siedziby.” – powiedziała Elisa Druschel, wiceprezes Lawrence County Humane Society.

10-tygodniowy szczeniak był tak słaby, że nie mógł nawet podnieść głowy. Ponadto suczka była zainfekowana gronkowcem. Ratownicy ocenili, że suczka była zamknięta w tamtym pokoju przez conajmniej trzy tygodnie.

„Na początku nie byliśmy pewni, czy to przeżyje. Była słaba i wycieńczona. Ciągle machała jednak ogonem. Postanowiliśmy nadać jej imię Miranda.” – powiedział Druschel.

Miranda okazała się być prawdziwą wojowniczką. Dzięki całodobowemu karmieniu Miranda powoli zdobywała wystarczającą siłę, aby się poruszyć i wstać. Po tygodniu leczenia i regularnego odżywiania się, suczka podwoiła swoją wagę. Miała ogromny apetyt na życie, a cały kraj wspierał jej walkę.

„Kiedy napisaliśmy o jej historii w Internecie, Miranda od razu otrzymała ogromną falę wsparcia. Zaczęliśmy otrzymywać laurki od dzieci z całego świata. Ludzie wysyłali jej zabawki i smakołyki. To ogrzało nasze serca.” – opowiada Druschel.

Przez następne kilka tygodni Miranda nadal przybierała na wadze, a ratownicy byli zdumieni, jak dobrze sobie radzi. Wyglądała już zupełnie inaczej, niż na początku. Biegła i bawiła się jak każdy inny szczeniak w jej wieku.

Czterej policjanci, którzy odnaleźli Mirandę, regularnie odwiedzali suczkę i wspierali jej walkę. Policjanci przeszukiwali mieszkanie. W czasie interwencji dokonują wstrząsającego odkrycia

„Chciałem ją zaadoptować od chwili, w której zobaczyłem ją po raz pierwszy. Jestem tak szczęśliwy, że się udało. Miranda nigdy więcej nie przeżyje już niczego przykrego. Będzie najszczęśliwszym psem na świecie.” – przyznał Mark Lewis, nowy właściciel suczki.

Miranda jest niezwykle wdzięczna, że los dał jej szansę na nowe życie. „Jest już całkiem innym psem, niż wtedy kiedy ją znaleźliśmy. W końcu cieszy się życiem.” – mówi Mark Lewis.

Dochodzenie w sprawie byłego właściciela Mirandy jest w toku. Data rozprawy sądowej została już wyznaczona.

Policjanci przeszukiwali mieszkanie. W czasie interwencji dokonują wstrząsającego odkrycia.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  To co ROBI te maleńka POPIELICA j...
  więcej
 • więcej
  Wrzucili suczkę do głębokiej stud...
  więcej
 • więcej
  Śmieciarze żywcem wrzucili ranneg...
  więcej
 • więcej
  Pies chciał pomóc umierającemu wł...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje pos...
  więcej
 • więcej
  Tego owczarka w środku nocy bruta...
  więcej
 • więcej
  Umierający pies ostatkiem sił szu...
  więcej
 • więcej
  Nastolatka włożyła świnkę morską...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x