Syn głodził psa a matka była zajęta robieniem manicurem. Psu wystawały kości i umierał z głodu.

Oceń:
20.01.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Historia Darlene i psa Smokey jest z jednej strony inspirująca a z drugiej bardzo smutna. Tak wycieńczonego psa chyba jeszcze nie widzieliście.

Historia Darlene i psa Smokey jest z jednej strony inspirująca a z drugiej bardzo smutna. Tak wycieńczonego psa chyba jeszcze nie widzieliście.

Darlene w czasie przerwy w pracy wybrała się na manicure do jednego z salonów piękności. Chodziła tam od lat. Pewnego dnia podczas rozmowy z manikiurzystka dowiedziała się, że syn manikiurzystki ma psa, którego głodzi od nie wiadomo jak dawna. Manikiurzystka powiedziała Darlene, że pies nie wiadomo czy jeszcze żyje, bo mężczyzna nie chce wydawać pieniędzy na karmę dla niego.

Darlene zdała sobie sprawę, że trzeba działać szybko. Dostała adres i pojechała. Nie wróciła do pracy. Nie ważni byli klienci. Trzeba było ratować psie życie. Gdy kobieta dotarła na miejsce nie mogła uwierzyć w to co widzi. Pies był tak chudy, że było widać tylko szkielet.

Kobieta po kłótni z mężczyzną zabrała psa. W samochodzie dała mu trochę jedzenia, ale pies był tak słaby, że nie miał nawet siły jeść. Smokey trafił do kliniki weterynaryjnej na intensywną terapię. Weterynarze od razu podali mu kroplówki odżywcze, aby pies przeżył. Wyniki krwi dobitnie pokazały, że pies głodował od wielu tygodni. Spowodowało to spustoszenie w jego układzie pokarmowym.

Leczenie Smokeya okazało się bardzo kosztowne. Dużą pomoc udzieliła organizacja pomagająca zwierzętom Forte Animal Rescue z Kalifornii opłacając rachunki za pobyt w szpitalu. W sumie do zapłaty było kilka tysięcy dolarów.

Dzięki troskliwej opiece Smokey zaczął odzyskiwać siły. W ciągu miesiąca przybył na wadze ponad 10 kilogramów.

Smokey miał dużo szczęścia. Dzięki Darlene znalazł nowy kochający dom. Gdy pewna artystka z Los Angeles zobaczyła psa był pewna, że muszą zostać razem do końca świata. Tak narodziła się nowa miłość.

Obejrzyj historię Smokeya

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna obawiał się że pit bull...
  więcej
 • więcej
  Właścicielka przez 8 miesięcy rob...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Chcieli się pozbyć szczeniaka. Wy...
  więcej
 • więcej
  To co robi ten ocalony lis kiedy...
  więcej
 • więcej
  Matka porzuciła chorego Jelonka....
  więcej
 • więcej
  Pies znalazł porzuconego noworodk...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Psi przyja...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x