Suczka znalazła na złomowisku noworodka porzuconego przez matkę. To co stało się dzieckiem jest

Oceń:
08.09.2015 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Niedożywiony, zaniedbany dwulatek został porzucony na szrocie samochodowym. Wśród tumanów kurzu i zdezelowanych samochodów chłopca znalazła suczka i nakarmiła go własną piersią.

Niedożywiony, zaniedbany dwulatek został porzucony na szrocie samochodowym. Wśród tumanów kurzu i zdezelowanych samochodów chłopca znalazła suczka i nakarmiła go własną piersią. Prawdopodobnie to uratowało go przed śmiercią.

W ubiegłym tygodniu przypadkowy przechodzień zobaczył chłopca łapczywie pijącego psie mleko na terenie warsztatu samochodowego w najbiedniejszej dzielnicy portowego miasta Arica na północy Chile.

Dziecko było nagie i niedożywione, miało też infekcję skóry oraz wszy. Policja, zawiadomiona przez przechodnia, jest zdania, że suczka Reina ("Królowa") mogła uratować malucha przed zagłodzeniem.

Według relacji sąsiadów szrot połączony z warsztatem znajduje się w okolicy, gdzie mieszkają rodzice dziecka. Tam zauważono też jego matkę - zupełnie pijaną - gdy chłopiec był już w szpitalu pod opieką lekarzy.

W szpitalu pojawił się natomiast ojciec dziecka, który na co dzień mieszka 300 kilometrów od miasta Arica. W rozmowie z prasą zadeklarował, że jest gotów zaopiekować się synem.

Dziecko zostanie odebrane matce?

Policja podała, że dziecko po obserwacji w szpitalu zostało przewiezione do lokalnego oddziału opieki społecznej. Matka nie została jednak aresztowana, ponieważ chłopiec nie miał poważnych urazów fizycznych. Część chilijskich mediów podaje, że matka miała już odebrane prawa do opieki nad dwójką swoich dzieci.

Opieka społeczna złożyła skargę na kobietę, która miała dopuścić się skrajnego zaniedbania dwulatka. Jeszcze w tym miesiącu sąd ma rozstrzygnąć, komu powierzona zostanie opieka nad dzieckiem.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej
 • więcej
  Psy potrafią czytać w myślach lud...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Tego psa wyrzucono z policji za n...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje spa...
  więcej
 • więcej
  Ta maleńka chihuahua ocaliła życi...
  więcej
 • więcej
  To co ten szczeniak golden retrie...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x