Suczka ukrywała swoje szczenię, aby nie zostało uśpione w schronisku. Tuż przed eutanazją stało się

Oceń:
18.12.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Suczka oraz jej dziecko wspólnie trafiły do schroniska w Teksasie, które usypia bardzo dużą liczbę zwierząt.

Obydwa zwierzaki były przerażone, ponieważ nie wiedziały, co je czeka. Razem usiadły w kącie na zimnej podłodze. Wchodząc do ich boksu, pracownicy schroniska zastali łamiący serce widok.

Suczka Sadie oraz jej dziecko Benzy trafiły do schroniska. „Obydwie były bardzo wystraszone. Gdy weszliśmy do ich boksu, zastaliśmy coś strasznie wzruszającego. Postanowiliśmy dać im jeszcze szansę, zanim zostaną poddane eutanazji.” – opowiadają pracownicy placówki.

Gdy pracownicy schroniska weszli do boksu, zauważyli, że Sadie nerwowo próbuje ukryć swoje dziecko. Suczka zdawała się wiedzieć, co jest grane i chciała uchronić malucha przed śmiercią.

„Sadie była bardzo zdenerwowana. Robiła wszystko, aby ukryć Benzy za sobą. Psy nie zawsze rozumieją takie sytuacje, ale potrafią wyczuć, że wkrótce stanie się coś złego. Ta suczka wyglądała, jakby doskonale wiedziała, jaki los je czeka. Desperacko chciała ochronić swoje dziecko.”

„Bardzo nas wzruszył ten widok, więc przed uśpieniem postanowiliśmy spróbować im pomóc. Nagraliśmy filmik z udziałem Sadie i Benzy, a następnie umieściliśmy go w miediach społecznościowych. To okazało się być strzałem w dziesiątkę. W przeciągu krótkiego czasu filmik trafił do szerokiego grona odbiorców.”

„Gdy zobaczyłam ten filmik, dosłownie pękło mi serce. Nie mogłam uwierzyć, że nikt wcześniej nie wkroczył, aby pomóc tym psiakom. Aktualnie opiekuję się czterema uratowanymi czworonogami, ale mimo to wiedziałam, że muszę pomóc tej słodkiej dwójce. Do tego schroniska miałam 9 godzin drogi, ale nie było to problemem. Pojechałam po nie.” – mówi Dava Hammack.

Sadie i Benzy trafiły do domu kobiety. „Przejechały długą drogę, ale teraz nareszcie są bezpieczne. Widziałam, że od momentu wejścia do  mojego samochodu, Sadie od razu się uspokoiła. Wiedziała, że ona i jej dziecko w końcu są w dobrych rękach. Kamień spadł jej z serca. Mi także.”

Mama i jej dziecko są bezpieczne w domu Davy. Teraz te czworonogi nareszcie mogą cieszyć się prawdziwym i szczęśliwym życiem. Gdy będą gotowe, zostaną przekazane do adopcji.

„To dwie, słodkie dziewczynki, które zasługują na wszystko to, co najlepsze. Przeszły wiele, ale mimo to cały czas są tak pełne miłości. Znajdę dla nich wspaniałe domy.” – dodała Dava.

.

 

Momma Sadie doesn’t know what to do , she doesn’t know how to help her baby , Benzy She knows they are both in danger at the kill shelter they were abandoned in and baby Benzy is so petrified she hides behind her Momma ,hoping she can protect her , like all Moms try to do for their children Sadly this is way beyond Sadie’s control, as humans are involved here and will make the decision for them Do they live ? Or do they die ? We need your help to get Sadie and Benzy out of this shelter to SAFETY They both need medical care Help by DONATING GO TO https://www.paypal.me/rescuedogsrocknyc

Opublikowany przez Rescue Dogs Rock NYC Wtorek, 18 września 2018

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  2 letnia dziewczynka chciała zbad...
  więcej
 • więcej
  Maleńki chihuahua czekał na eutan...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Potrącili psa i złamali mu kręgos...
  więcej
 • więcej
  Schronisko chciało uśpić psią mam...
  więcej
 • więcej
  Ten ślepy szczeniak czekał w schr...
  więcej
 • więcej
  Ludzie bali się pogryzienia przez...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x