Suczka straciła nos i łapę. Okaleczył ją człowiek. Miała zostać uśpiona, bo nikt jej nie chciał.

Oceń:
03.12.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Bonnie straciła nos, lewą nogę i ogon. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach psu zostały zadane te obrażenia, ale niestety podejrzewa się, że „mógł to zrobić człowiek” – podaje Metro.

Kundelek miał zostać uśpiony. Jednak udało się temu zapobiec. Suczka została przewieziona z Rumunii do Wielkiej Brytanii przez Beacon Animal Rescue Centre.

Zdjęcie pieska zostało opublikowane na Facebooku. Kate Comfort zakochała się w zwierzaku od pierwszego wejrzenia. – Początkowo miałam trudności z przekonaniem męża do adopcji, ponieważ mieliśmy już trzy psy – powiedziała.

Kobieta podjęła decyzję, że będzie opiekowała się suczką do momentu, w którym ktoś jej nie adoptuje. Jednak wciąż nikt się nie zgłaszał. – Fakt, że nikt jej nie chciał, sprawił, że coraz bardziej chciałam się nią zajmować. Była wrażliwa i potrzebowała miłości – przekazała Kate.

W końcu małżeństwo zdecydowało się adoptować Bonnie.

– Nasza Bonnie jest perfekcyjnie nieperfekcyjna. Kochamy ją taką jaka jest, a jeżeli komukolwiek nie podoba się, w jaki sposób wygląda, to jest jego problem, nie nasz – powiedziała kobieta. Bonnie z biegiem czasu stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 14 tys. internautów.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x