Suczce odebrano szczeniaki po porodzie. Były chore. Psia mama płakała. To co stało się później

Oceń:
14.09.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Do ośrodka Sidewalk Specials w Republice Południowej Afryki trafiło siedem szczeniąt, wszystkie w naprawdę okropnym stanie. Były chore, wycieńczone oraz trawione przez muchy i inne pasożyty.

Ich zaniepokojony sąsiad postanowił wkroczyć i przeprowadzić akcję ratunkową. Uratował szczeniaki i oddał w ręce ośrodka, jednak po tym jak wyglądały pieski, można było stwierdzić, ze ich psia mama równeż musi bardzo cierpieć.

Niedługo potem ona również została odebrana właścicielom i dołączyła do szczeniaków, a jej spotkanie z dziećmi było niesamowicie wzruszające – ten obrazek roztopiłby każde serce!

Psia mama była smutna, niedożywiona, nie chciała jeść i nie mogła nawet stać o własnych siłach. Jej szasne na przeżycie wynosiły 50%. Spędziła cały dzień pod kroplówką, zanim otrzymała od losu najpiękniejszą niespodziankę życia – odzyskała swoje dzieci. Szczeniaczki powoli podbiegły do niej tworząc najsłodszą i najbardziej urokliwą psią rodzinę w historii ludzkości. Wszystko to możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Po połączeniu rodziny, mama i szczeniaki zostały zabrane do domu zastępczego, gdzie mogły w spokoju zdrowieć, nawiązywać nowe przyjaźnie i otworzyć się na nowe życie. Wkrótce potem pięć z siedmiu szczeniaków zostało adoptowanych, dwa natomiast pozostały przy mamie. Pieski zostały opisane jako mieszańce jamnika. Trójosobowa, waleczna rodzinka wciąż czeka na nowy dom oraz na wsparcie finansowe. 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Chciał zgwałcić 6-letnią dziewczy...
  więcej
 • więcej
  Chcieli adoptować małą chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Właściciel postanowił uśpić tego...
  więcej
 • więcej
  Przykuty łańcuchem i owinięty taś...
  więcej
 • więcej
  Dziki szał psa kiedy ponownie zob...
  więcej
 • więcej
  Wracali z zakupów. Pies zajmował...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x