Suczce odebrano szczeniaki po porodzie. Były chore. Psia mama płakała. To co stało się później

Oceń:
14.09.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Do ośrodka Sidewalk Specials w Republice Południowej Afryki trafiło siedem szczeniąt, wszystkie w naprawdę okropnym stanie. Były chore, wycieńczone oraz trawione przez muchy i inne pasożyty.

Ich zaniepokojony sąsiad postanowił wkroczyć i przeprowadzić akcję ratunkową. Uratował szczeniaki i oddał w ręce ośrodka, jednak po tym jak wyglądały pieski, można było stwierdzić, ze ich psia mama równeż musi bardzo cierpieć.

Niedługo potem ona również została odebrana właścicielom i dołączyła do szczeniaków, a jej spotkanie z dziećmi było niesamowicie wzruszające – ten obrazek roztopiłby każde serce!

Psia mama była smutna, niedożywiona, nie chciała jeść i nie mogła nawet stać o własnych siłach. Jej szasne na przeżycie wynosiły 50%. Spędziła cały dzień pod kroplówką, zanim otrzymała od losu najpiękniejszą niespodziankę życia – odzyskała swoje dzieci. Szczeniaczki powoli podbiegły do niej tworząc najsłodszą i najbardziej urokliwą psią rodzinę w historii ludzkości. Wszystko to możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Po połączeniu rodziny, mama i szczeniaki zostały zabrane do domu zastępczego, gdzie mogły w spokoju zdrowieć, nawiązywać nowe przyjaźnie i otworzyć się na nowe życie. Wkrótce potem pięć z siedmiu szczeniaków zostało adoptowanych, dwa natomiast pozostały przy mamie. Pieski zostały opisane jako mieszańce jamnika. Trójosobowa, waleczna rodzinka wciąż czeka na nowy dom oraz na wsparcie finansowe. 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła 2latka...
  więcej
 • więcej
  Zobacz najszczęśliwszego PSA na ś...
  więcej
 • więcej
  Podrzucili kotce małe kłujące jeż...
  więcej
 • więcej
  Ktoś podjechał pod las i wyrzucił...
  więcej
 • więcej
  Kot porwał psa. Nie uwierzycie co...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mały kotek strzelił w pysk ogromn...
  więcej
 • więcej
  W Bułgarii znaleźli zielonego kot...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x