Strażak wyciągnął nieżywego psa z pożaru. Zrobił mu usta-usta. To co stało się później jest

Oceń:
04.04.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Strażak z Kalifornii wykazał się ogromną miłością do zwierząt i poświęceniem. Przez 20 minut metodą usta-usta reanimował psa uratowanego z pożaru. O Andrew Kleinie piszą teraz wszystkie media!

W ubiegłym tygodniu w Santa Monica w mieszkaniu 35-letniej Crystal Lamirande wybuchł pożar. Sąsiedzi, wiedząc, że kobiety nie ma w domu, wezwali straż pożarną. Przerażona kobieta rzuciła się w stronę płonącego mieszkania, gdzie zostawiła swojego psa - 10-letniego mieszańca bichon frise i shih tzu o imieniu Nalu. Kobieta próbowała się dostać do środka, by ocalić zwierzę, jednak dym był zbyt gęsty, by mogła sama wejść do środka.

Gdy nadjechała straż pożarna, na ratunek Nalu ruszył Andrew Klein. Po tym, czego dokonał, został okrzyknięty bohaterem.

Mężczyzna wszedł do płonącego mieszkania, wynosząc z niego nieprzytomne zwierzę. „Był zupełnie pozbawiony życia” - powiedział później - „Podniosłem go i chciałem jak najszybciej wybiec z mieszkania, bo czas w takich wypadkach jest najważniejszy”.

Andrew Klein wyniósł Nalu przed budynek, gdzie przez 20 minut z pomocą innych strażaków ratował życie psa. Bohaterski strażak wykonał resuscytację metodą usta-usta. „Nie rozważałem w ogóle niepowodzenia” - powiedział.

Obejrzyj film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x