Stewardesa brutalnie upchała psa w schowku bagażowym w samolocie. To co stało się psem jest

Oceń:
24.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Loty ze zwierzętami stają się co raz bardziej powszechne na całym świecie. Psy to w wielu przypadkach członkowie rodziny i wiele osób nie wyobraża sobie zostawić je w domu.

Niestety kilka dni temu wydarzyła się wielka tragedia, która z pewnością sprawi, że wiele osób dobrze się zastanowi zanim zdecyduje się zabrać swojego psa w podróż samolotem.

Latanie z psem wymaga przestrzegania wielu zasad, zwłaszcza jeżeli wybieramy się zagranicę. Psy muszą mieć specjalny paszport, czy przejść wiele szczepień. Niektóre kraje w ogóle nie zgadzają się na latanie ze zwierzętami. Jeżeli zwierzę, które chcemy zabrać w podróż jest małe, to w niektórych przypadkach może lecieć z nami na pokładzie. Jeżeli jest dużych rozmiarów, to leci w bagażowni.

Dla pewnej rodziny poniedziałkowy lot z ich 10-miesięcznym buldogiem francuskim zakończył się tragedią.

Mama z dwójką dzieci leciała lotem UA1284 liniami United Airlines. Stewardessa zmusiła kobietę do włożenia psa do schowka bagażowego znajdującego się nad głowami. Według stewardessy transporter, w którym podróżował pies, był za duży i wystawał z rzędu siedzeń na alejkę główną i dlatego nie mógł być umieszczony pod siedzeniami.

Inna pasażerka lecąca tym samym lotem opisała całą sytuację na Facebooku. Podczas startu pies szczekał i wył, ale po pewnym czasie przestał. Psu zabrakło powietrza i udusił się wciśnięty pomiędzy bagaże podróżnych.

„Gdy wylądowaliśmy ze schowka nie dochodziły żadne odgłosy. Gdy otworzyliśmy transporter i kobieta wołała psa po imieniu, nie było żadnej reakcji. Wzięłam jedno z dzieci na ręce, a kobieta przez 10 minut próbowała reanimować szczeniaka.

Po chwili wszyscy zaczęliśmy płakać, bo wiedzieliśmy, że już nic nie da się zrobić. Serce mi pękło podobnie jak całej rodzinie, bo zdaliśmy sobie sprawę, że pies nie żyje.”

Na temat całego zajścia głos zabrał rzecznik prasowy linii, Charlie Hobart: „Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za tę tragedię i chcemy złożyć rodzinie najszczersze kondolencje. Zrobimy wszystko, aby udzielić im wsparcia. Przyglądamy się całemu zajściu bardzo dokładnie, aby nie powtórzyło się już w przyszłości” – donosi CNN.

Trudno mi wyobrazić sobie jak wielka tragedia spotkała tą rodzinę.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Psy mają swój kodeks. Poznaj 10 p...
  więcej
 • więcej
  Wrzucili kozę na pożarcie tygryso...
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz co spotkało te dw...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego głodzonego pi...
  więcej
 • więcej
  Ten pies rozpaczliwie wzywał pomo...
  więcej
 • więcej
  Szczeniaki tej porzuconej ciężarn...
  więcej
 • więcej
  Wzięli psa z ulicy mimo że pies u...
  więcej
 • więcej
  Te 5 szczeniaków matka zostawiła...
  więcej
 • więcej
  Matka na sekundę zostawiła niemow...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x